Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek errol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
Baratnom most tudta meg hogy a ferje nagyon regota csalja.egy szerelmi parkapcsolat.Veletlenul bukott le.Ezek utan most feltekeny a ferjere hivogatja es kotelezi ra hogy fejezze be a novel.most 1 het mulva mennek egyutt a 2 gyerekkel nyaralni.Felfoghatatlan szamomra hogy letezik ez?Hogy kepes par nap mulva egyutt nyaralgatni stb.Ja es nem nyitott kapcsolat.Szereti a ferjet.Tudom ez nem az en dolgom de erdekel ki hogy velekedik errol?
2017. jún. 27. 17:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én úgy vélekedek erről, hogy a pasas biztos nem szerette a szeretőjét. Ha egy férfi szerelmes igazán, nem érdekli se az asszony se az hogy vasárnapi apuka lesz, ha akar lelép. Ő nem lépett le. Nyilván valami hiányzott az ő kapcsolatukból, de a "barátnőd" adott még ennek esélyt, mert valószínű ő lát benne jövőt. Ez neked hihetetlen? Neked amúgy mi a véleményed erről?
2017. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nekem az hogy nem tudnek a szemebe nezni azok utan hogy elolvastam hogyan milyen iranyba d...a. nem hogy nyaralni vele.hogy lehet ehhez valakinek gusztusa?
2017. jún. 27. 20:50
 13/24 anonim ***** válasza:
ezt elmondtad a barátnődnek? megkérdezted tőle? ő mit mond?
2017. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nem akarja a gyerekeit apa nelkul nevelni.igazabol engem masok velemenye erdekelt volna errol.ovele mar beszeltem.
2017. jún. 27. 21:03
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

ez a baratnod volt es ferje van? csinalj mar neki egy gyereket aztan rohogj egy jot, hogy a ferfitarsad, tudod, a hires bajtarsad a mamutvadaszatban a te sz..rhazi kolykodet taplalja es neveli.

Szerintem rohogj egy jot, hiszen ti ferfiak annyira de annyira osszetartoak vagytok. Igazi racionalitas-haverbuli :D

Sunyisagban es hazugsagban egyutt, igazsagban meg beveritek egymas pofajat.

Csak rimankodj terden allva 18 evig,hogy ne jeloljon meg teged az asszony/szereto apakent. Mert barmikor megteheti,csak olvasd el a csj. torvenyeket.

Jo mulatast! :)

2017. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#15

Szerintem a kérdező nő, és inkább a kérdésben felmerülő férfi szeretője, semmint a feleségé.

2017. jún. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
nem ertem.ez olyan szanalmas.tipikus ez az egesz amit itt csinaltok.a baratnomrol van szo..ez az oldal azert van hogy kerdesekre az emberek velemenyt irjanak..nem azert hogy vajon a kerdezo hazudik e..no komment..
2017. jún. 28. 06:52
 18/24 anonim ***** válasza:
Ennél extrémebb esetet is ismerek.Ott a feleség most bocsátja meg a 3.megcsalást és még ő teper.
2017. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
utolso ez durva ..hogy kepes erre valaki?
2017. jún. 28. 13:00
 20/24 anonim ***** válasza:
Mert a nő még szerelemes a férjébe ha màr egy nő nem harcol a hàzassàgàért nem törekszik akkor ott van a vége .
2017. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!