Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol a helyzetrol?

Figyelt kérdés
Nem reg mondtak ki a valas t koztem es a volt ferjem kozott. 1 evet tartot a per ( o adta be a valas keresetet, anyos problemak voltak es o mar nem foglalkozot velunk egyaltalan, ki is jelentette mar nem szeret). Van egy 1 es fel eves fiunk, jeneleg en 27 eves vagyok. 8 honap elteltevel megismertem egy fiut, aki ugyabban a munka korbe van mint en, 26 evesm. 4 honapot beszeltunk, nagyon jonal igerkezet minden, tudta a helyzetet az elejetol fogva, elfogadta..sot azt igerte a per lejarasa utan minden mas fokon tortenik majd. Eljott ez is, es mielott egy lakadalomba mentunk volna fakepnel hagyott egy nappal elotte ( ruha volt veve, stb), motivalva azt hogy o nem tudja megsem ezt felvalalni...a szulei,a falu es a rokonsaga miatt.( azt mondta keressek magamnak egy nagyobbat gyerekkel es o majd egy fiatalabbat). Semmi veszekedes nem volt koztunk, voltunk setalni gyerekkel is, 2ben is, es igy ert veget.mi is volt akkor ez az egesz? A szeretlek szo, es csomo igeret gyakaran jelentkezet.

2017. jún. 12. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Beparázott, nem tudta , vagy merte felvállalni a helyzetet...aztán amikor "élesedett" a helyzet, jött a végbélrángás...ne foglalkozz vele, ezek szerint nem ő lesz nektek a megfelelő, van ilyen...sajns.
2017. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit akarsz azzal mondani, hogy "motivalva azt, hogy O nem tudja megsem ezt felvallalni"? Ugy erted, hogy atgondolva azt, hogy O nem tudja megsem ezt felvallalni?


Mert akkor elegge egyszeru a keplet: beijedt. Hagyd, majd jon jobb.

2017. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy most arra kellene koncentrálnod, hogy egy új életet alakíts ki magadnak, és a gyerekeidnek. A volt férjed elhagyott, az "új" pár alkalom után megunta a családosdit, és lelépett. Elképzelhetetlen, hogy most kicsit egyedül legyél? A gyerekeid fel sem ocsúdtak abból, hogy apa lelépett, a következő férfitől is búcsúzniuk kell.


Nem szeret téged, különben nem keresne kifogásokat. A tilosban járás izgalmas volt, de a felelősség már nem hiányzik a nyakába. Neked, anyaként, ennél komolyabb társra lenne szükséged.


Felejtsd el, légy a gyerekekkel, idővel jön majd a megfelelő partner!

2017. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
O videken lakik, mehgivott 2 lakadalomba vele, egy barathoz es egy csaladtaghoz. Az elso alkalomra marnem vitt el habar vegig kerdezte hogy milyen szinu inget vegyen, terveztuk a napot, foglaltam sminkest stb. Szombati nap volt, irta szeret nagyon, es ra 2 orara hogy midenki sajat eletevel.. en keressek egy gyermekest, o fiatalabbat. Semmi elojel veszekedes nelkyl. Utana kibogte hogy ujjal mutogatjak emiatt es a csaladjaba ez gondot okozott..es hogy a ronkonsagga megtiltotta menjen el velem. A mod ahogyan kozolte velem smsben megalazo volt. Nem titkoltam semmit elole...o vatig azt alitotta hogy a szulei segitenek majd es semmi elenvetesuk..vicces, nyilt szemely mindig buszken setalt velem es bemutatott az utcan.. tudom biztosan hogy tudtak rolam a szulei is..a munkakor miatt.ezert nem.ertem, a szeretet eddig tartot mig bele szolt 3 rokon es a falu? Esetleg szulok?
2017. jún. 12. 15:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy gyermek van, kicsi, igyekeztem erte csinalni mindent de ez varatlanul jot. Nem tettem ki semminek, altalaban anyumek.vigyaztal ra amikkor talalkoztunk, nem tettem ki semminek.neha o is velunk volt mert azert kellet tudnia a helyzetem
2017. jún. 12. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonlóan alakult a helyzet.Addig ment az így úgy szeretlek,mikor meg a család nekiesett,akkor egy reggel alatt meggondolta magá.

Kicsit gyerekes viselkedésre vall és könnyen befolyásolható az ilyen ember.

2017. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az mondjuk fontos lenne, hogy megtanulj magyarul, csak mert úgy jóval egyszerűbb értelmezni, amit mondani akarsz.

Neki a család a fontos, hát így jártál.

2017. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az ember pár alkalommal meg akart dugni.Ennyiről szólt a dolog.A mások beleszólása meg csak ürügy volt a lelépésre, lehet ez is csak hazugság a részéről.Komolytalan, jellemtelen ember.Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2017. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sikerült végigolvasnom, szóval legyen a válasz 42.
2017. jún. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!