Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátja elmesélte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátja elmesélte a barátomnak, hogyan dugott meg öt évvel ezelőtt. Mi errol az őszinte véleményetek?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze, ő a második pasi az életemben. Azt mondta, ot ez nem érdekli de kivancsi vagyok, ti mit tennétek vagy gondolnatok a helyében. A legjobb barátja egy hiba volt, soha nem mentem bele egyéjszakásba,, az volt az egyetlen eset amit aztán meg is bántam..
2017. máj. 16. 23:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Az a véleményem, hogy a pasidnak minimum szavakkal helyre kellett volna tennie rendesen a "haverját".
2017. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
nem volt muszáj meghallgatni ha nyomta akkor lekeverhetett volna neki egyet . de ha összejössz a csóka legjobb barátjával akkor tuti maradnak tövisek
2017. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
lehet ez volt a tövis amit most kiadott
2017. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%

Ezért nem kellene a fél faluval lefeküdni.

Szánalmas vagy.

2017. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Cigány belügyekbe nem avatkozom.
2017. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

"soha nem mentem bele egyéjszakásba,, az volt az egyetlen eset"


Ja, én is határozottan úgy látom, hogy a fél faluval dugatta meg magát. [sarcasm] :D

2017. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%

Jóhogy, totál átlátszó :D

Gyk szűzfiúkák veszik csak be.

2017. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Párod legjobb barátja egy féreg. Velem egyszer történt meg, hogy az új párom ismerte exemet, haverok voltak, de példásan kezelték. Megbeszélték, hogy nem gond-e, hogy velem randizik, és egyáltalán nem ment a barátságuk rovására. Nem álltak neki kibeszélni a magánéletünket. Pontosan emiatt a hozzáállásuk miatt lehetséges az, hogy képesek vagyunk a mai napig kommunikálni egymással, annak ellenére, hogy a kapcsolat nem működött (finoman szólva). De nem mindenki van ilyen szinten, a srác sem, akivel kavartál. Én a helyedben elbeszélgetnék pároddal, hogy biztos jó-e neki ez a barátság. Persze, az is lehet, hogy barátként egyébként nincs vele gond, csak ezt nem tudta kezelni, de már lerendezték. Viszont érdekelne párom hozzáállása, érzései, véleménye az ügyben. A barát társaságát pedig erősen kerülném, mert még a végén "véletlenül" kiosztom, nem a legkedvesebb szavakkal.
2017. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
#7, mert anonim oldalon aztán k**va sok értelme van a hazudozásnak, valóban.
2017. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Igazabol azért tettem fel a kérdést, mert ezt a dolgot a barátom csak részegen mondta el egy héttel azután, hogy megtörtént és ugy tunt hogy nem is akar róla beszelni. Én viszont pont azt nem akarom, hogy ez tövis legyen benne és azt sem, hogy az illető miatt tonkremenjen a kapcsolatunk.. Persze nem fogom eltiltani a sráctól ez a kettejük dolga, de meg akarom vele beszelni. Csak felek hogy ő meg tényleg nem akar ezzel foglalkozni ami valamennnyire érthető lenne.
2017. máj. 17. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!