Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Óriási hatalmam van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hatalmam van egy fájadlmas helyzetben, kihasználjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel fél éve együtt vagyunk, de van egy 5 éves kapcsolata, a férfi 1 éve külföldön él.

Teljesen beleszerettem, és úgy érzem az utóbbi pár hétben ő is, viszont a multhéten kapott a szüleitől egy ajándék repülőjegyet, és kiment a sráchoz. Úgy válltunk el, hogy szeret ő is és én is, de ki kell mennie, hogy lerendezze. Szeptemberben jön haza, ez rengeteg idő, nem teljesen tudom mitévő legyek.

A lány facebookját nézi a srác folyamatosan, emailben beszélünk. Nagyon szerelmes vagyok, és nehezemre esik, hogy naponta 1 emailt ir az is csak pár mondat. A srác sejtheti, hogy van közöttünk valami, nagyon rövid pórázon tartja a lányt, aki ezért folyamatosan figyelmeztet engem, hogy nem tud irni ne irjak fb-n stb stb. Mondtam a lánynak hogy döntsön, de nem tud azt irja, szeret és nem akarja h

eltünjek az életéből, én hiszek neki de nem tudom mit tegyek. Mivel egyre ritkábban ir úgy is gondoltam irok neki facebookon valami nagyon egyértelműt, vagy egy közös képet amikor fekszünk az ágyukba ketten hogy hiányzik, mivel a csávó észre fogja venni... igy kiderülhet és egy racionális lépésnek tűnik most..mivel rögtön hazajöhet az incidens után.. Nem tudom, szerintetek ?



2017. jún. 27. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Ha ezt megléped, úgy be fog rád rágni, hogy soha többet nem áll veled szóba.

Miért írsz neki, ha megkért, hogy ne? A végén le fog tiltani.

2017. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Értem, akibe beleszeretsz, annak keresztbe teszel?

Garantáltan nem fog veled többet találkozni, ha ilyen genya vagy. Én legalábbis azonnal kidobnálak.

2017. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet , hogy ők szakítanak. De veled soha többet nem fog szoba állni.


De ha téged szeret miért nem szakít a másikkal?

2017. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Lassú víz partot mos, te kecskefej
2017. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

minek hagyod hogy szórakozzon veled? aki téged szeret az nem hezitál, hanem dönt!!

ez a csaj nem tud dönteni, mert még a csávójához köti valami, ami benned nincs meg.

hagyd a fäszba, nem érdemes ilyen nővel foglalkozni, tapasztalatból mondom, mert voltam már ilyen cipőben!

a csaj akibe szerelmes voltam és egyben a szeretője is, Svédországba ment a csávójához, ígért fűt fát még ott volt, de a végén nem lett belőle semmi.

állítsd választás elé, kényszerítsd rá hogy válasszon.

ha továbbra is terel akkor meg rajtad áll hogy lebuktatod bosszúból, és minden kapcsolatot megszakítsz vele.

vagy hagyod az egészet.

azt te sem gondolod komolyan, hogy szeptemberig őrlődni fogsz?

2017. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Már volt a kérdésed! Akkor is meg lett mondva hogy hülyének vagy nézve a csaj részéről. Nem fog szakítani a pasijával!


Amúgy meg tudod kinek kéne olyan csaj aki két pasival van egyszerre? Szerinted aki ezt megteszi, nem fogja majd veled is ezt csinálni? Nem ugye, mert elmondása alapján te vagy neki az atyaúristen mi? Jajj hagyjad már... Belegondoltál már hogy lehet épp most tömi a kiscsajt? Föhh... Fene az ízlésedet:)

2017. jún. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Te a "hatalmat" látod, amit kihasználhatsz, ez elég szomorú. Nem pedig célorientált vagy, ez esetben nem is gondolnál ilyesmire.

A fenébe is, gondold végig józanul: ha tényleg szeretne, már döntött volna. Én ne agyalj azon egy percig se, hogy azt a másikat szereti-e és hogy miért van vele. Én is elkövettem már ezt a hibát, de ez hülyeség. Az nem a te dolgod, úgyhogy ne kavarj be, nem tudhatod, hogy mi van köztük pontosan és hogy milyen hatással lenne rájuk, ha megpróbálnál alájuk tenni.

Az is lehet, hogy szakítanának, de lehet, hogy nem. Viszont arra nem gondoltál, hogy egy ilyen után mit gondolna rólad ez a lány? Nem hiszem, hogy a nyakadba ugrana és megköszönné.

2017. jún. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
91%
Írtál már ki erről kérdést. Ott is megírták, hogy ne kapálózz. Ezzel a kattogással csak rontasz az egyébként is szar helyzeten.
2017. jún. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
TURELEM TURELEM TURELEM !!!
2017. jún. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is megírhattam volna a szeretőm feleségének, miket művel a férje a háta mögött , de gondold végig: nem elég, hogy beledíbolsz egy kapcsolatba, még utolsó alja áruló is leszel. Kell ez neked? Szerinted ettől bármi jobb lesz? Szerinted ettől majd jól elhagyja a párját a szeretőd? Naiv vagy. Én értem, hogy a szerelem elvakít, de legyen egy csepp eszed, és keress olyan nőt, akinek első és egyetlen vagy.
2017. jún. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!