Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Óriási hatalmam van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hatalmam van egy fájadlmas helyzetben, kihasználjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel fél éve együtt vagyunk, de van egy 5 éves kapcsolata, a férfi 1 éve külföldön él.

Teljesen beleszerettem, és úgy érzem az utóbbi pár hétben ő is, viszont a multhéten kapott a szüleitől egy ajándék repülőjegyet, és kiment a sráchoz. Úgy válltunk el, hogy szeret ő is és én is, de ki kell mennie, hogy lerendezze. Szeptemberben jön haza, ez rengeteg idő, nem teljesen tudom mitévő legyek.

A lány facebookját nézi a srác folyamatosan, emailben beszélünk. Nagyon szerelmes vagyok, és nehezemre esik, hogy naponta 1 emailt ir az is csak pár mondat. A srác sejtheti, hogy van közöttünk valami, nagyon rövid pórázon tartja a lányt, aki ezért folyamatosan figyelmeztet engem, hogy nem tud irni ne irjak fb-n stb stb. Mondtam a lánynak hogy döntsön, de nem tud azt irja, szeret és nem akarja h

eltünjek az életéből, én hiszek neki de nem tudom mit tegyek. Mivel egyre ritkábban ir úgy is gondoltam irok neki facebookon valami nagyon egyértelműt, vagy egy közös képet amikor fekszünk az ágyukba ketten hogy hiányzik, mivel a csávó észre fogja venni... igy kiderülhet és egy racionális lépésnek tűnik most..mivel rögtön hazajöhet az incidens után.. Nem tudom, szerintetek ?



2017. jún. 27. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Nincs hatalmad, a lany jatszik veled is meg a pasijaval is csak kozben eloadja a martirt. Ezer eves, szakallas trukk es te bedoltel neki. Attol h a csajod megjatssza, vagy meg el is hiszi magarol h o egy aldozat igazabol egy kbaszott manipulator. Szerinted ket ev mulva nem fog a te hatad mogott kavarni vkivel? Keress egy rendes lanyt, ne egy ilyen akaratgyenge hutlen kis cafkat. Legyszi, ne vagd ra rogton h de hat te szereted ot hanem gondold vegig jozanul az egeszet. Ra fogsz jonni h teged bizony lova tettek.
2017. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem racionális döntés, hanem szemétség. Könnyen lehet hogy csak megharagudna rád, tehát célt nem érnél vele. Bár lehet megérdemelné azok után hohy mindkettőtöket csal, és áltat.

Én a helyedben már nem foglalkotnék vele, próbálj meg túl jutni rajta, ismerkedj más lányokkal. Ő nem, nem fogja lezárni a régi kapcsolatát. Tapasztalat...

Ha meg akarná tenni, 2 napra utazott volna ki, nem 3 hónapra. Egész nyáron jól érzik magukat, együtt vannak, kufircolnak, gondolod hogy majd szeptemberben közli vele, hogy amúgy vége, otthon várja egy másik csávó? Ne legyél már palimadár!

Nem kétlem hogy szeret, de a másikat sem fogja elhagyni, különben már megtette volna.

De tényleg nem értelek. Tárt karokkal hazavársz egy olyan nőt akit hónapokig más pasi ku..gat, amíg te itthon sóvárogsz utána? Bravó. Tudod kinek kéne már ezek után...

Írd meg neki, hogy nem vársz rá tovább, döntsön, ha téged akar szakítson vele és legkésőbb jövő héten utazzon haza. Ha em jön, akkor te tovább lépsz. Ennyi.

Amíg tényleg nem kényszeríted döntés helyzetbe addig nem is fog tenni semmit csak ugtálni köztezek.

2017. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Neki rosszabb lesz, neked meg nem lesz jobb.


De most komolyan: "de ki kell mennie, hogy lerendezze. " - ez 10 perc, nem tart szeptemberig.

Ez ennyi volt - lépj tovább!

2017. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell kinn lennie szeptemberig, mert úgy kapta ajándékba a jegyeket? És akkor? Lehet venni másikat is. Mindez azért van, mert ez a hazug liba a szüleivel sem tudott őszinte lenni. De még azt is el tudom képzelni, hogy hiába ajándék, előtte egyeztették vele a dátumokat. Azért azt nem hiszem, hogy a szülök döntése volt, hogy a 25 éves felnőtt nő lányuk mennyit legyen kinn. Hiszen bármilyen más elképzelése, programja is lehetett volna a nyárra. És ha így van, ami több mint valószínű, szintén alá támasztja,hogy esze ágában sincs dobni a régit. Ezen azért gondolkodj el.
2017. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
3 hónap kell neki, hogy lerendezze? És ezt te be is veszed?
2017. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi a helyzet azóta? Tisztázódtak már a dolgok?
2017. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!