Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ilyen helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy utcában lakunk, vagyis laktuk. Évek óta külföldön lakom, de ünnepekre haza jöttem.

Pár napja rá írtam, azóta napi szinten beszélgetünk. Találkoztunk többször azóta. Lefeküdtünk egymással. De kint van barátnőm, tudom nem a legkorrektebb dolog viszont teljesen oda vagyok a csajért, sexy és jó fej is. Oda vagyok a külsejéért. Most mit tegyek?

1,5 hét múlva indulok vissza.



2016. dec. 25. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el hogy melyikükkel szeretnél lenni. Ha valaki megcsalja a párjáz, akkor bizonyára nem szerette eléggé. Nemhiszem hogy megérdemelte a barátnőd a megcsalást, de ha esetleg ez az ismerős meg közli velef hogy nem akar párkapcsolatot akkor se rohanj vissza a barátnődhöz, nem egy pótlék
2016. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Sok ismerősömnek, itthon és kint is van 1-1 párja. A jövő mit hoz, azt meg úgy sem tudod.
2016. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok, mások meg szüzen halnak meg (köztük én is)
2016. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!