Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfelelő reakció lenne a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tehát ha megtudnám a másikról, hogy megcsalt akkor legközelebb amikor éppen orálisan kielégít engem, a szájába/arcára engedném a vizeletem. Persze utána úgy tennék mintha véletlen lett volna. Ez is csak egy ösztönös inger mint a szexualitás. Szerintem ez megfelelő reakció lenne, és örülnék ha egyre többen alkalmaznánk, egyfajta bevett szokás lenne így közölni a megcsalt féllel a bukást.

Lehet hogy betegnek gondoltok emiatt, de én ebből mozgalmat szeretnék. Ha már ott tartanak a hűtlenek, hogy külön weboldaluk/mozgalmuk van segítendő kiélni a vágyaikat, akkor miért ne szervezzünk mi is egyet, ami nem tolerálja a másik ember érzéseivel való játszmát.

Meg talán inkább szakítanának és békénhagynának minket normális embereket, ha ettől kéne rettegniük, hogy mikor lesznek szájbapisilve. Persze kivéve azt akinek fétise... Na de nem lehet semmi sem tökéletes :D

Amúgy semmi bajom a nyitott kapcsolatban élőkkel stb. hanem a másik átverése zavar!


Mit gondoltok, ki követne ebben?



2017. jún. 30. 17:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
43%

"Nem köpök senkit se pofán" belehugyoznál a szájába és ezen vagy fennakadva ? xD. Amúgy még rá is harap, ha nincs szerencséd :D. Vagy lerendezed a kocsi mellett egy pokrócon minden lakottól 10 km-re aztán miközben elhajtassz odadobsz egy ezrest. Miért kell a szájbahugyozást erőltetni :D

30/f

2017. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

@30. Látod erre én nem gondoltam :D

30/f

2017. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Kiakarom próbálni na xD


Viccet félretéve, számomra ezzel egyenértékű érzés a megcsalás. És részemről így egál.

Érted, nem akkor tenném ezt, ha bevallaná első megcsalás után magától, hogy megcsalt. Hanem ha átlennék b..va folyamatosan. Érted emberek vagyunk hibázunk, stb. nem tudom mi lenne ha bevallaná, de emberibb módon állnék a dologhoz. De ha folyamatosan hülyének néznek az más eset.

2017. jún. 30. 20:31
 34/37 anonim ***** válasza:
33: Heverd már ki a dolgot, ember. Megcsalt, vége lett, kész. Minden okkal történik. Nem ő volt neked rendelve. Mész tovább és kész. Egy férfi nem picsog így.
2017. júl. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ha falun éltek én inkább beleqrnék egy kiló borélesztőt a pottyantósukba. Úgy tudom ilyenkor nyáron előcsal minden illatot.

30/f

2017. júl. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
55%
"Lehet hogy betegnek gondoltok emiatt, de én ebből mozgalmat szeretnék" - eltaláltad: betegnek gondollak.
2017. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
11es te ócska proli
2017. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!