Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfelelő reakció lenne a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tehát ha megtudnám a másikról, hogy megcsalt akkor legközelebb amikor éppen orálisan kielégít engem, a szájába/arcára engedném a vizeletem. Persze utána úgy tennék mintha véletlen lett volna. Ez is csak egy ösztönös inger mint a szexualitás. Szerintem ez megfelelő reakció lenne, és örülnék ha egyre többen alkalmaznánk, egyfajta bevett szokás lenne így közölni a megcsalt féllel a bukást.

Lehet hogy betegnek gondoltok emiatt, de én ebből mozgalmat szeretnék. Ha már ott tartanak a hűtlenek, hogy külön weboldaluk/mozgalmuk van segítendő kiélni a vágyaikat, akkor miért ne szervezzünk mi is egyet, ami nem tolerálja a másik ember érzéseivel való játszmát.

Meg talán inkább szakítanának és békénhagynának minket normális embereket, ha ettől kéne rettegniük, hogy mikor lesznek szájbapisilve. Persze kivéve azt akinek fétise... Na de nem lehet semmi sem tökéletes :D

Amúgy semmi bajom a nyitott kapcsolatban élőkkel stb. hanem a másik átverése zavar!


Mit gondoltok, ki követne ebben?



2017. jún. 30. 17:37
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
47%
Ha megcsalna a csajom, akkor se akarnám lehugyozni. Viszont, mielőtt még elmondanám neki, hogy tudom, mi a helyzet, elkapnám, szárazon úgy beverném neki, hogy visítson a fájdalomtól, aztán miután elélveztem, odahajítanék neki egy ötezrest, és kivágnám a lakásomból, úgy ahogy van, meztelenül :D
2017. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem gyogyos vagy!
2017. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
94%
Adlak 11es, bár nekem vajszivem van, utánadobnék pár ruhát :D
2017. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Oké, várom az érveket! Ne csak ítélkezzetek. Úgy vélem túlságosan tolerált a másik hülyének nézése a mai világban. Ti is engem hülyéztek le, hogy fogadjam el a megcsalást. Eszem megáll!
2017. jún. 30. 18:10
 15/37 anonim ***** válasza:
28%
10: mondom hogy nem érted..meg se lepődtem. Tudod mit? Miért nem kakálsz az arcára inkább?✌🏻 Az megalázóbb és jujj de jól fog esni asztamindenit👏🏻👏🏻
2017. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Erre a legjobb megoldás még mindig az, ha kidobod, és emelt fővel tovább lépsz.

Senki se kötelez arra, hogy eltűrd a megcsalást. De se saját magad, se a másikat ne alázd meg (még jobban).

2017. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan sunyi dolog mint maga a megcsalás, maga a szabdkozás is utána. Pofán is köphetnéd ahogy ő is közölhette volna, hogy "figyi innentől mással is fogok qrni rajtad kívül", csak azt nem tudod elsunnyogni.

30/f

2017. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Meg a szabadkozás*

30/f

2017. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
11# Jó lesz utána a tárgyalás meg a letöltendő a nemi erőszak miatt ;)
2017. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

#19

Miért lenne erőszak az, ha megdugom a barátnőmet, hülyegyerek? :D

2017. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!