Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfelelő reakció lenne a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tehát ha megtudnám a másikról, hogy megcsalt akkor legközelebb amikor éppen orálisan kielégít engem, a szájába/arcára engedném a vizeletem. Persze utána úgy tennék mintha véletlen lett volna. Ez is csak egy ösztönös inger mint a szexualitás. Szerintem ez megfelelő reakció lenne, és örülnék ha egyre többen alkalmaznánk, egyfajta bevett szokás lenne így közölni a megcsalt féllel a bukást.

Lehet hogy betegnek gondoltok emiatt, de én ebből mozgalmat szeretnék. Ha már ott tartanak a hűtlenek, hogy külön weboldaluk/mozgalmuk van segítendő kiélni a vágyaikat, akkor miért ne szervezzünk mi is egyet, ami nem tolerálja a másik ember érzéseivel való játszmát.

Meg talán inkább szakítanának és békénhagynának minket normális embereket, ha ettől kéne rettegniük, hogy mikor lesznek szájbapisilve. Persze kivéve azt akinek fétise... Na de nem lehet semmi sem tökéletes :D

Amúgy semmi bajom a nyitott kapcsolatban élőkkel stb. hanem a másik átverése zavar!


Mit gondoltok, ki követne ebben?



2017. jún. 30. 17:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
20# Nemi erőszak minden, ami a másik beleegyezése nélkül történik, tök mindegy, milyen viszonyban vagytok, hülyegyerek :D
2017. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
És most az a baj, hogy "sunnyogok"? És amikor egy rendőr sunyi módon húzza ki a gyilkosból a vallomást hogy elítélhessék, akkor az is inkorrekt? Mert ugye itt mindenki annyira korrekt a válaszok alapján, hogy biztos kenyérrel dobna vissza...
2017. jún. 30. 18:43
 23/37 anonim ***** válasza:
26%

#21, Ja, hogy te a csajoddal anélkül szoktál dugni, hogy beleegyeznél? :D

Szar ügy, de azért elmesélem, hogy a normális embereknél ez úgy megy, hogy ha van egy barátnőd, akkor vele rendszeresen szexelsz, és bele is szokott egyezni, te balf45z :D

2017. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%
23# Tudod az "elkapom szárazon" és a "visítson a fájdalomtól" után bőven kap egy olyan papírt az orvostól, ami igazolja az erőszakot :D Esetleg ha hallják a szomszédok, őket is behívják tanúnak, de te dolgod, van még hely a börtönökben, a kaja meg elvileg jobb, mint egy kórházban.
2017. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Kérlek ne offoljatok, maradjunk a témánál. A kérdés adott, arra várok reakciókat!
2017. jún. 30. 18:52
 26/37 anonim ***** válasza:
17%
Én a témához kapcsolódtam, csak ez a kis jogbuzuló f45zkarika elkezdett kötözködni :)
2017. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Az a sunyi, hogy "véletlen" hugyozol valakit torkon. Most ha negatív visszacsatolást akarsz, akkor tudja már a másik, hogy miért gargalizál pisát. Az meg a másik, hogy honnan tudod, hogy nem azért csalt meg mert nem volt pisiszex ? Tényleg vagy köpd pofán vagy pofozd fel vagy küldd el a jó édes anyjába vagy csak közöld, hogy nem közösködsz árulókkal.

30/f

2017. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
34%
Verd rá inkább a drága ruháira meg bele a cipőibe:D
2017. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

27-es: ha eddig ez volt a baja, hogy nem volt pisiszex, akkor gondolom ekkor bevallaná hogy tetszik neki :D De miért ilyen irreális dologgal jöttök ami max. az esetek 1%-ra lehet igaz? Hanyagoljuk már ezt...


Amúgy elmondanám neki, utólag, mert nyílván nem maradnék vele. Tudod mint ahogy én is utólag tudtam meg, hogy megcsalt.

Nem köpök senkit se pofán, se nem verem meg.

Már csak azért sem, mert azokért bíróságra is mehetnék akár. Egy sima "véletlen" pisa miatt meg nem. Na meg megnézném ezt ki vinné perre...

És nem, nekem nem elég elküldeni a p-ba, küldött volna ő el engem, mielőtt mással fekszik össze!


És nyilván nem fogok egy kapcsolat elején ezzel indítani senkinek, hogy tudja előre, hogy mi jár a megcsalásért, ahogy ő se közli velem, hogy ő meg fog csalni. Meg alapból pozitívan, jóindulattal és korrekten állok mindenkihez. Aki meg ezt kihasználja, magára vessen...

2017. jún. 30. 19:33
 30/37 A kérdező kommentje:
27-es még annyit (így viccesen :)) hogy: mi van ha azért csalt meg, mert nem köptem pofán, nem kevertem le egy pofont, nem aláztam meg szóban? hmm...
2017. jún. 30. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!