Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas utani hazudozas, miert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas utani hazudozas, miert?

Figyelt kérdés

29/F!

3 eve vagyunk egyutt a parommal, voltak jo es rosszabb idoszakok, utobbi sajnos egy ideje rosszabb, pontosabban elhanyagoltuk egymast, belesablonosodtunk a kapcsolatunkba es a szex is ritkabb volt. A napokban eszrevettem h furcsabban ,elhidegultebben viselkedik, eloszor neztem bele a feszbukjaba, mint kiderult megcsalt egy sraccal.. aznap majd eldurrant a fejem veszekedtunk es szakitani akartam, de mivel o nalam lakott es eleg messze az otthonatol igy nalam maradt.(vegleges osszekoltozesunk elott 3 nappal, mivel alberletben voltunk) lebukasa utan konyorogve esedezett h ne rakjam ki, sajnos en barom masnapra 3. Napra megenyhultem es a bizalmam.. jeleuk adtam meg egy lehetoseget, hatha jovateszi a dolgokat es talan idovel en is megemesztem a tortenteket. Azomban valahogy vegig sejtettem, hogy nem szakitotta meg a kapcsolatot a masik csavoval, de nekem valtig allitja, hogy igen, kozben folyamatosan azzal jon, hogy nem akar szakitani, probaljuk meg, csak ido kell neki mig rendezodnek a gondolatai. Aztan persze par napra ra ismet megtudtam hogy tartjak a kapcsolatot, de kozbe mar torol mindent a telefonjarol, de nem eleg ugyes es hagy nyomokat :/ A hosszu monolog utan a kerdesem az lenne, miert csinalja ezt egy lany, hogy lebukas utan hiteet es egyutt akar maradni, de kozbe atbssza a fejem es a masikkal is kever. Amugy erzem h mar csak szineszkedik, de akkor MIERT NEM SZAKIT???? MIRE JO EZ AZ EGESZ???



2017. júl. 3. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb és a legtisztább megoldás szerintem, ha időt kérve beállítod a mosolyszünetet, ami magába foglalja a külön költözést is. Kell éreznie, hogy ezzel elveszített Téged, mert a biztos várból könnyen megy kalandozni a sereg. Tudom sajnálod, meg minden, de vajon Ő mennyire sajnált Téged, amikor odaadta a testét a másiknak...ha csak a testét és nem a lelkét is
2017. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem azert van veled mert amit elobb is irtak, hogy nem akar egyedul maradni es var hogy a masik biztos legyen, illetve hogy addig se kelljen kulon koltoznie. Azert egyedul nehezebben elne meg es ha veled szakit es a masik pasi is megpattan, akkor ott lesz egyedul egy alberletben a kesze kusza gondolataival. En sem ertem mondjuk miert kell ezt csinalni, de vegulis mindegy, a lenyeg hogy ha a no nem becsul meg, akkor inkabb lepj tovabb es keress egy masikat. Rovid az elet, ne pazarold olyanokra, akik fajdalmat okoznak. 35 N
2017. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dugd meg jó alaposan, majd rakd a barátja lakásába lakni. Utána SOS keress párt magadnak
2017. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!