Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsokoltam egy meleg ferfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsokoltam egy meleg ferfit akkor ez most megcsalas?

Figyelt kérdés

Par honapja ismertem meg egy meleg ferfit. Parkapcsolata is van neki jelenleg is, a parjat is lattam mar talalkoztam vele parszor...ezzel a meleg ferfival egesz joban lettem...de megkerdezte tolem,hogy megcsokolhat? Azt mondta meg sosem csokolozott novel, ket fiuja volt elotte pedig semmi. Fura keres volt, de megtettem. Helyes srac, de tobbet nem akarok tole baratsagnal...a csok utan sem...azota talan meg szorosabb lett a kapcsolatunk es oldotabbak vagyunk...de tobb ilyen nem lesz,ezt o maga jelentette ki es en is ezen allasponton vagyok. Kellemes volt mindkettonknek a csok, de nem tortent semmi tobb, nem erzunk egymas irant semmit. A parom nem tudott eddig errol a baratomrol, hiszen csak par honapja ismertem a sracot. Nem reg elmondtam neki,hogy van valaki akivel joban lettem, taliztunk parszor es majd bemutatnam neki ha szeretne. Varatlan fordulatkent volt amikor a pasim erre feltekenysegi jelenetet rendezett, duhongott, totalisan kikelt magabol, mert a hata mogott talalkoztam egy masik ferfival. Mintha nem akarta volna meghallani,hogy meleg. Napok ota pikkel ram, haragszik, tavolsagtarto, de azert kerdezoskodik rola, erdekli hogy megis miert vagyok biztos abban,hogy a meleg baratom tenyleg meleg...tulvan reagalva sztm..Mar megse mernem neki mondani azt a csokot. Pedig gondolkodtam rajta,hogy ezt elkene mondanom a baratomnak, mert tudnia kell,hogy szeretem ot, nem fontosabb egy meleg barat, az a csok pedig komolyan semmit nem jelentett! Bocsanatot akarok tole kerni, de hogyan? Miert fujja fel ezt ennyire?


N/21


2017. júl. 7. 16:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A meleg baratom meg siman megbeszelte a parjaval a csokos sztorit es nem akadt ki. Azota mindkettojukkel taliztam, moziban voltunk, de nem volt problemazas. A baratom meg azert duhong, mert valakivel mertem talizni, most ha a csokot is megtudna..mar 2 eve egyutt vagyunk.
2017. júl. 7. 16:08
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura. Szerintem megcsalás. Bár én lerendezném annyival hogy megcsókolnék egy leszbi nőt.
2017. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt mondta a meleg baratom is. Akkor csokoljon meg egy lesbi lanyt es nincsen baj.


Nem hetero pasival csokoloztam, es talalkoztam. Az sztm mas lett volna es ertheto lenne akkor a duhonges, feltekenyseg, na de igy..

2017. júl. 7. 16:11
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Csodalkozol, hogy feltekeny, amikor elso keresre lazan csorozol mindenfele hapsival... tok mindegy, hogy meleg vagy sem. Ez tiszteletlenseg a kapcsolatod fele. Mutatja, hogy mennyire veszed "komolyan" valojaban.
2017. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert az csak úgy megy, hogy elkap valami leszbi lányt az utcáról és lesmárolja, ugye? Ezt szerintem te is tudod, hogy úgysem fog megtörténni. Na de, ha más lány(okk)al csókolózna szerintem te is felkapnád a vizet, hiába mondaná utána, hogy csak barátilag csókolóztak.
2017. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megcsalás.


Intim helyzetbe kerültél valaki mással, az pedig megcsalás. Nem számít, hogy a másik férfi, nő, vagy marslako.


Egyébként meg a srác minimum biszexuális, ha arra vágyott, hogy meleg létére nővel is csókolózzon. Hány hetero férfinek jut eszébe kíváncsiságból lesmárolni a haverját? Mert esetetekben ez történt.

2017. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Már hiányoztak a kérdéseid komolyan...


Rendkívüli intelligenciával rendelkezel, mondd meg te hogy megcsalás-e!?

Szegény barátod amúgy, gondolom nem tudja hogy nem szeded a gyógyszereidet, amiket felírtak neked.

2017. júl. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bárhonnan is nézzük, bizony ez megcsalás. Miért akadt ki a párod? A puszta ténytől, hogy a háta mögött Te találkozol egy potenciális vetélytárssal. Mert az, ha meleg ha nem, vagy ahogy előttem is írták, lehet marslakó is, de mégiscsak intimitás alakult ki, még ha minimális szinten is
2017. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, megcsalás. Gerinctelen vagy. Remélem, a barátod is megcsal téged.
2017. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
pff szép vagy .. :)
2017. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!