Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsokoltam egy meleg ferfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsokoltam egy meleg ferfit akkor ez most megcsalas?

Figyelt kérdés

Par honapja ismertem meg egy meleg ferfit. Parkapcsolata is van neki jelenleg is, a parjat is lattam mar talalkoztam vele parszor...ezzel a meleg ferfival egesz joban lettem...de megkerdezte tolem,hogy megcsokolhat? Azt mondta meg sosem csokolozott novel, ket fiuja volt elotte pedig semmi. Fura keres volt, de megtettem. Helyes srac, de tobbet nem akarok tole baratsagnal...a csok utan sem...azota talan meg szorosabb lett a kapcsolatunk es oldotabbak vagyunk...de tobb ilyen nem lesz,ezt o maga jelentette ki es en is ezen allasponton vagyok. Kellemes volt mindkettonknek a csok, de nem tortent semmi tobb, nem erzunk egymas irant semmit. A parom nem tudott eddig errol a baratomrol, hiszen csak par honapja ismertem a sracot. Nem reg elmondtam neki,hogy van valaki akivel joban lettem, taliztunk parszor es majd bemutatnam neki ha szeretne. Varatlan fordulatkent volt amikor a pasim erre feltekenysegi jelenetet rendezett, duhongott, totalisan kikelt magabol, mert a hata mogott talalkoztam egy masik ferfival. Mintha nem akarta volna meghallani,hogy meleg. Napok ota pikkel ram, haragszik, tavolsagtarto, de azert kerdezoskodik rola, erdekli hogy megis miert vagyok biztos abban,hogy a meleg baratom tenyleg meleg...tulvan reagalva sztm..Mar megse mernem neki mondani azt a csokot. Pedig gondolkodtam rajta,hogy ezt elkene mondanom a baratomnak, mert tudnia kell,hogy szeretem ot, nem fontosabb egy meleg barat, az a csok pedig komolyan semmit nem jelentett! Bocsanatot akarok tole kerni, de hogyan? Miert fujja fel ezt ennyire?


N/21


2017. júl. 7. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Barátod szemében biztos hogy az. Innentől ezt vedd alapul.

Látom te már próbálod kisebbíteni.

Miért ha a pasid egy leszbikus lánnyal csókolózna ha szerelmes lennél bele akkor az jól esne?


Egyébként szerelmes vagy a pasidba?

De komolyan? Vagy együttvagytok mert jó vele.

2017. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Édes istenem, neked az érzelmi intelligenciád az nulla.....Szánalom vagy..Egyébként igen, megcsalás.
2017. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

van a régi mondás


"ha pofán váglak a bal kezemmel mikor jobbkezes vagyok az nem is pofon?"

2017. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!