Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, aki egyébként terhes, hogy szeretőm van?

Figyelt kérdés
Félek, hogy óriási harag lesz belőle, ami a picinek is ártani fog a hasában.

2017. júl. 9. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
95%
De egy aljas, utolsó r.o.ha.ék vagy te, hallod. Megcsalod a terhes(!!) feleségedet, és neked áll feljebb. Ritkán nyílik ki a bicska a zsebemben, de ezt olvasva én is ütnék egy ilyen arrogáns majmot, mint a répát.
2017. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
21%
Engem pont nem erdekelne, ki mit gondol arrol, hogy otthagyom a gyerekem. Nem lehet ugy elni, hogy masoknak akarjunk mindig megfeleleni.
2017. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
33%

#18


"gyereket sajnos barki csinalhat."


És sajnos általában azok csinálnak akiknek nem kellene. Mélyszegénységben élők, rideg-hideg gazdagabbak, szenvedélybetegek meg ahol az megy, hogy az egyik fél kierőszakolja (általában a nő), holott a pasira ránézésre is alkalmatlan erre, egyértelműen a környék bunkó bikája, de hát "pont ettől lesz jó apa" nyilatkozik a 90-es IQ szinttel megáldott anyukajelölt. Aztán mindenki ráfázik, főleg a gyerek.


A "család", mint olyan nem működőképes, csupán egy szűk rétegnél, de erre kis túlzással születni kell. Már a szüleink és nagyszüleink korában sem működött jól, elég pár történetet végigböngészni. És dédszüleink idejében sem azért volt 5-10 gyerek, mert az milyen jó volt, hanem a silány védekezési módok (azt is tiltotta az egyház), meg mert "há' mindenkiné másná is így van" birkaszellem.


Be kellene látni, hogy a TÖBBSÉG ERRE NEM ALKALMAS.


Ezek mellett le kellene számolni azzal is, mikor a gyerekvállalás az alábbi okokból történik:


- másik fél magunkoz láncolása

- unalom, kihívás keresése

- "kell egy trónörökös"

- segíjke

- "Hámmer' ez a szokás"

- Vallási áhitat

- Silány védekezés

- Állami propaganda hatására

- "Hoty majd letyen aki kityegity nyugtyijasz kojomban"

2017. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Bennem igazából az merült fel, hogy most akkor aktívan a szeretőd vagy nem?


Mert úgy írtad a kommentekben, hogy elkövettem egy hibát... ha aktívan a szeretőd az egy állandó hiba nem pedig egyszeri megcsalás ami még talán tolerálható lenne is.


Most tulajdonképp ha rendszeresen más nővel vagy mégis mit vársz? Vagy mit akarsz? Nem teljesen értem, hogy elhagyni akarod vagy bűnbocsánatot vagy mit?


Mert azért az már erős, hogy úgy szeressen tovább változatlanul, hogy rendszeresen a "szomszédba" jársz.


Ha ez szerinted valóban egy hiba akkor javítsd ki a hibát és majd elmondod szülés után... Bár nem tudom, hogy mennyire nagy a valószínűsége, hogy ez a hír ártana a babának... nyilván van rá sansz...

2017. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen ez nagyon bonyolult kérdés. Persze a SZILÁRD ERKÖLCSÜEK (????) most jol kiosztják. Sokkal egyszerübb volna elfogadni, hogy vannak akik nem birják ki, kell valamilyen (MINDKÉT FÉL RÉSZÉRÖL ELFOGADHATO) megoldás, amiben MEGEGYEZNEK ÉS BETARTJÁK. Ez lehet az is, hogy akkor ne legyen baba, de az is, hogy erre az idöre felmentést kap a hüség alol. ( Régente sokkal egyszerübb volt amig a prostikkal létesitett alkalmakat nem vették sokan megcsalásnak, hiszen érzelmileg nem érintette meg a partnert.) Na meg alapeset, hogy a nö szerepet vállal a rendszeres (valamilyen formáju) kielégitésben. Nem tudom, nálatok ez kizárt volt?
2017. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
11%

Szeretőd van. Nem elkövettél egy hibát. Hanem elkövettetek rengeteg hibát, és hagytátok meghalni kapcsolatotokat.


Így vagy úgy, de ez nem normális kapcsolat.


Írj rám s megtanítalak jobbá tenni e kapcsolatot, mint valaha volt s akkor nem kell ezzel bántsd őt. Sőt, ha őt majd tanítod jóra, talán egyszer oly szinten lesz, hol nem tud már fájni neki semmi sem s akkor elmondhatod, hogy még rééééégen, mikor tudatlanul élted kis életed, hagytad, kapcsolatok hibasorozatai ennyire befolyásoljanak, de addigra már csak nevetni fogtok gyermeki gondokon aggódó régi éneteken.

2017. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy kamukérdés. Férfi ilyen ostoba nem lehet.
2017. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen férfiak miatt félnek gyereket vállalni a nők.

Senki nem szeretne egyedülálló anya lenni. Ebben az elcseszett országban piszok nehéz lenne az anyagi oldala is.

Én azt nem értem, hogyha nem szereted a párod, nem vele tervezel, akkor miért vállaltál vele közös gyereket?

Semmi gond nincsen azzal,hogy más nőre vágytál.De akkor nem kellett volna teherbeejteni,hanem szakítani kellett volna vele..

Nem félredugni a háta mögött,úgy hogy már terhes is.

Fel sem fogod mit tettél..

Az abortuszról meg férfiként könnyű papolni,hogy gyilkosság, ne tegye a nő.

De pont te fogsz lelépni és hagyod hátra a párodat egyedül a gyerekkel..Ha szerencséje van akkor havi 15-20 ezer gyerektartást fog kapni tőled.

Hát annyival kb kitörölheti, sokkal többe fog kerülni neki felnevelni egy gyereket egyedül.

És az érzelmi oldala is nagyon rossz, mindenki szeretné úgy megszülni a gyerekét,hogy szerető családba érkezik, ott van apuka, segít pelenkázni, fürdetni, mesét olvasni stb...

Nem ez lenne az ideális, hogy félrekursz miközben a közös gyereketeket várja..Hányinger vagy.

Remélem az élet visszaadja majd neked ezt.

Bár az is elég nagy büntetés,hogyha a saját gyereked utálni fog..

Nem te leszel az év apja, amiért még magzat korában elhagytad őket..

Lehet mocskos a szánk és nem ilyen válaszokra vártál, de a tetted után ne számíts sok jóra..

Nagyon kevés olyan férfi/nő van a társadalomban, aki a tettedre csak buksisimit adna.

De már mindegy, mondd el a párodnak, növessz gerincet és mondd el mit tettél..

Biztos nehéz lesz neki, de túl lesz rajta, legalább megszabadul tőled..

Az hiányzik,hogy még valami fertőzést vigyél haza neki..

2017. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%

#27

Félő, hogy nincs igazad. Találkoztam már a kérdezőhöz hasonló férfival, aki kikérte magának, ha véleményt formáltam az életviteléről.

2017. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
60%

Én tuti örökbeadnám a gyereket ha ilyen féreg apja lenne.

Biztos nem lennék egyedülálló anya egy tetvedék kölyke miatt.

2017. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!