Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, aki egyébként terhes, hogy szeretőm van?

Figyelt kérdés
Félek, hogy óriási harag lesz belőle, ami a picinek is ártani fog a hasában.

2017. júl. 9. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor áldom magamat,hogy nem adtam még egy esélyt egy magyar pasinak!Gyáva,gerinctelen és igénye is az egekben.Blööee! Igaz,sajnos más nációban is előfordul,de hogy 10 millió emberből ennyi takony gerincű legyen.... Mindkét nemben,mert nőkben is van sok hányadék.
2017. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim válasza:
100%

Persze most mindenkinek tèged kell hogy sajnáljon mert van lelked?? Akkor a párodnak nincs? Akkor ha törödèsre vársz meg szeretettre akkor mièrt csináltál gyereket? Nem tudlak sajnálni ,addig kellet volna elmondani amig nem tölti be a 12- hetet!! Èn abortus elenes vagyok de ilyen esetben nem tartanám meg a gyereket hogy a párom más csajjal van..èn meg szüljem meg a gyerek ès neveljem fel az apja nèlkül!

Szerintem ki se kellet volna ezt a kèrdèst irni..

2017. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
32%
én a babás vagyok /voltam/ a Dugjatok a 2200-ba c.számot küldeném...csak .:DDD
2017. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%

..amúgy azért utál mindenki mert ha olyan jó fej lennél ki sem írtad volna a kérdést! megoldanád magadban mint ahogy a félredugás is megy....egy pasi rámírt egy hónapja csak dugni akart asszony mellett! mert egyszer élünk blablba...

Nem fogják agyilag hogy másért is felelősséggel tartoznak..

hidd el senki nem akarna megkövezni.....! Nem lenne gusztusok hozzád. :D

Üdv: jelszavad másodszor..

2017. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
91%
Egy valamire jó volt marha jókat röhögtem a válaszokon pedig volt gyászmunka itt is mostanában.., nem hittem volna hogy egy idióta kérdés fogja feldobni a napom :D tuti kamu-kérdés ilyen állat nincs..
2017. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy kamu. Egyetlen kérdésre sem válaszolsz b*asszameg, csak szándékosan provokálsz tovább mindenkit, most meg jössz Istennel. Vicc. Nem bírnál válaszolni? Azóta is van szeretőd, folyamatosan k*rogatod azóta is? Vagy ennek már vége és a pároddal szeretnél lenni? VAGY MIT AKARSZ?
2017. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod "elcsábultál s más férfi is elcsábulna a női idomok láttán " ... Nos ,NEM... nem kell általánosítani ,és bizony vagyunk még férfiak ,akikben van gerinc ! Én 14 után sem csábulok el ,akkor sem csábultam el soha mikor külföldön dolgoztam ,mert SZERETEM a gyermekem anyját !!! 36F
2017. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
38%
Ez az óbudai dinnyeárus. viszket a töke. nem tehet róla..ismerem..ha valakit érdekel címet is mondok:DD
2017. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Hlye bzi :D
2021. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!