Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha kiderülne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha kiderülne, hogy a párotok régen megcsalt titeket, de azóta hűséges, és van gyereketek is, együtt maradnátok vele?

Figyelt kérdés
18 éves korom óta együtt vagyok a párommal. Most 27 vagyok, nemrég született a kislányunk is. Nagyon boldog vagyok velük. A párom a férjem is már 5 éve, most már nem tudnám elveszíteni. Tudom hogy szégyen, de 20 éves koromban meghülyültem, hogy a párom jóval tapasztaltabb, eleve van köztünk 8 év. És hogy nem éltem eleget, ami így utólag a legnagyobb hülyeség. Volt egy kb fél évig tartó viszonyom, sose voltam szerelmes abba a pasiba, de a szex nagyon jó volt. Később megbántam, abbahagytuk. Rájöttem hogy halálosan szeretem a páromat, és mindent helyre tudtunk hozni. Kivéve azt, hogy ő nem tud a megcsalásról, képtelen voltam neki bevallani. Amióta megvan a gyerek, mindig csak arra tudok gondolni, hogy ha most megtudná, itthagyna-e. Nagyon bánom, de úgy érzem 7 év alatt bizonyítottam eleget, sokat beletettem a kapcsolatunkba, támogattam a páromat a nehéz időkben. Ő egyben a legjobb barátom is.
2017. júl. 10. 08:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne! :(
2017. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a szituáció van nálunk is. Megcsalt a menyasszonyom. Ugyan együtt maradtunk, de tök fölösleges. Gyűlölöm azért, amit tett velem és az életben nem fogom megbocsátani. Három éve már hozzá sem nyúlok (nem csalom). Zéró bizalom, de szeretem még. Jól főz, jó háziasszony. Szépen rendbenrtja az életünket. Kívülről tökéletes a kapcsolatunk, csaképp szex, szerelem és bizalom nincs benne.


Tehát mond csak el neki, de ha nem dob ki, akkor a fenti degenerált vegetatív nyomor vár rád is. Gratulálok neked! Egy fél éves viszonyért tönkretettél három életet! Remélem megérte....

2017. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
otthagynalak hulye kuvra
2017. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Excsajok szelleme c. filmet és megtalálod benne a választ...
2017. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 mellanka ***** válasza:
20%
Ha akkor nem mondtad el, most mar ne tedd. Amugy kedves gyulolkodok... egy kapcsolat 2 emberbol all, a megcsalas is 2 ember hibaja. Ha fel ev utan a mostani parjat valasztotta, az azt jelenti, hogy ot valoban szereti. Volt ideje gondolkodni. Es az, hogy most is emeszti a dolog, azt jelenti, hogy van lelkiismerete. Nyilvan sosem teszi ki magat megegyszer ennek, mert a megcsalo fel sokkal jobban szenved, mint akit megcsaltak. Akit megcsaltak, annak van bunbakja, de aki hibazott, az csak orlodik. Egy kapcsolatban mindenki hibazik, akkor rontjak el, romlik el, mikor mar nincs ertelme dolgozni rajta.
2019. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%

Utoso,koszonom,hogy ezt irtad,bar gyanitom,sokan lepontoznak ezert,reged is .

En megcsalt vagyok,es megbocsatottam,azaz egyutt vagyunk ,sok evtizede.

En azt hittem ,a megcsalonak nincs lelkiismerete,neki nem faj,nem orlodik ugy mint a megcsalt.

De ezek szerint megis...

Te a masik oldalrol vagy?irnal meg a masik szemszogbol?

2019. ápr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Meg annyit tennek hoza,az elozo vagyok,hogy a megcsalonak van valasztasa,megtegye e,de a megcsaltnak nincs,sajnos,es sokszor nem is tud rola,derult egbol vllamcsapaskent,sokk kent eri a dolog.

A megcsalo sokszor jogosnak erzi,a tettet,mentseeket keres es elmeletet gyart,miert is tette meg.

2019. ápr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!