Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha kiderülne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha kiderülne, hogy a párotok régen megcsalt titeket, de azóta hűséges, és van gyereketek is, együtt maradnátok vele?

Figyelt kérdés
18 éves korom óta együtt vagyok a párommal. Most 27 vagyok, nemrég született a kislányunk is. Nagyon boldog vagyok velük. A párom a férjem is már 5 éve, most már nem tudnám elveszíteni. Tudom hogy szégyen, de 20 éves koromban meghülyültem, hogy a párom jóval tapasztaltabb, eleve van köztünk 8 év. És hogy nem éltem eleget, ami így utólag a legnagyobb hülyeség. Volt egy kb fél évig tartó viszonyom, sose voltam szerelmes abba a pasiba, de a szex nagyon jó volt. Később megbántam, abbahagytuk. Rájöttem hogy halálosan szeretem a páromat, és mindent helyre tudtunk hozni. Kivéve azt, hogy ő nem tud a megcsalásról, képtelen voltam neki bevallani. Amióta megvan a gyerek, mindig csak arra tudok gondolni, hogy ha most megtudná, itthagyna-e. Nagyon bánom, de úgy érzem 7 év alatt bizonyítottam eleget, sokat beletettem a kapcsolatunkba, támogattam a páromat a nehéz időkben. Ő egyben a legjobb barátom is.
2017. júl. 10. 08:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz mit írni.

Ezzel az a legnagyobb gond,hogy ennyi éven keresztül eltitkoltad előtte. Meg fél év viszony?Még ha egy botlásod lett volna, az eléggé gáz, de sorozatban , hónapokon keresztül a másik szemébe hazudni..És megdugatni magad mással, utána meg a pasidhoz menni, mintha mi sem történt volna.

Nekem ezt nehezen veszi be a gyomrom.

Nem tudom mit reagálna rá a párod, de ha 9 éve együtt vagytok, csak sejted .

Te tudod mit csinálsz. Ha ennyi év után is gyötör a lelkiismeret, akkor lehet el kéne neki mondani. Részegen vagy félálomban ha bevallod, az sokkal kínosabb, mintha elmondanád neki szemtől-szemben..Ha azóta is emészt a dolog és sokat gondolsz rá,akkor lehet jobb lenne elmondani neki.

Én annyit szépítenék a dolgon, hogy azt mondanám, hogy pár alkalom volt. A fél év borzalmasan hangzik..Az is.

Ha tényleg őt tekinted annak,akivel meg akarsz öregedni, akivel le akarod élni az életed,akkor nem kéne,hogy ekkora titok, kimondatlan dolog álljon közétek.

2017. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már azt sem hinné el neked, hogy nem csaltad meg többször, főleg ha megemlitenéd neki a szex részét is. Sőt, már abban is kételkedne, hogy a gyerek az övé e. Fél év kellett a "megvilágosodáshoz"? Lelkiismeret hol volt? Inkább csak beleuntál az egészbe, vagy rájöttél, hogy ő sem lenne jobb, mint a párod, igy a lezárás volt a legkényelmesebb.
2017. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a terhet te raktad saját magadra...nekeg kell eldönteni éppen ezért, hogy mit vállalsz be...őszinteséget, vagy önmarcangolást...férfiként én inkább már nem szeretném + tudni, főleg, ha minde oké
2017. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Nincs ok amiért pont most mond el.

Ha működik könyörgöm ne rontsd el.

A félrelépés miatt épp elég büntetés most neked a lelkiismeret-furdalásod. Ne büntess mást is.


Inkább egy nyugalmas egyedüli éber pillanatodban írd ki magadból egy papírra a lehető legaprólékosabban hogy mikor, kivel, milyen körülmények között történetek ezek.


Hátha segít. Így te szembenézel vele jobban, mert szerintem ennek hiánya a bajod.

2017. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
18%

Mennyi képmutató ,álszent ember van itt !

Sztm mf bolygasd a multat kérdező...

n25

2017. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
ne*
2017. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: mi is ezt mondtuk, de nem bír a lelkiismeretével, így beszélhetnékje van, had legyen inkább a párjának rossz.
2017. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Bár a bevallással 3 ember eddigi életét tennéd - de remélhetőleg nem örökre - tönkre, de szerintem a legalapabb dolog, hogy "életed szerelmének" jár az, hogy ne hazugságban élje le az életét. Egyszerűen átvered őt mert azt hiszi te vagy a tökéletes társa, pedig elárultad őt. És ha ezek után nagy eséllyel elhagyna, még lenne rá lehetősége, hogy megtalálja a boldogságot egy jobb társ mellett. Ha hallgatsz, ezt megvonod tőle. Szegény gyereknek persze nagy csapás ha elváltok, de ettől még nőhet fel boldogságban. De még az is lehet, hogy úgy dönt a férjed, hogy nem hagy el. De szerintem az igazság megadása a legfontosabb.
2017. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem is sok képmutató álszent ember ír itt véleményt. Szinte úgy érzem hogy csak azért járnak ide hogy lehordják a megcsaló embereket a sárga földig.

Mintha őket megcsalták volna és másra vetítenék ki fájdalmukat.


Az igazság az hogy beláthatatlan következményei vannak a nagy vallomásoknak. Van értelme? Joga van az igazsághoz? És ha férj is megcsalta vagy ezért meg fogja?

Elválnak és a gyerek megszenvedi, na neki aztán mi köze ehhez?


Azért mert valaki az életében félrelép már ne is lehessen boldog soha párkapcsolatban? Akkor ugye el kellene mondania az összes további párjának mert joguk van az igazsághoz - hogy vigyázz én már megcsaltam egy páromat korábban.


Hát nem látom praktikus útnak.

2017. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

Én meg úgy gondolom, hogy tele van sunyi gerinctelen emberekkel ez a fórum, akik még életükben nem szerettek valakit igazán.

Igen, hibáztál kérdező. De így akarod leélni az életed , hogy ekkora titkot cipelsz a férjed előtt?

Az életed harmadát eddig vele élted le, és még jó részét vele tervezed. Legyél vele őszinte szerintem.

Neked is valószínűleg sokkal könnyebb lenne, ha nem kéne ettől félned,hogy mi lesz ha megtudja.

Tudja meg és add meg neki a döntés jogát.

Én erősen kétlem,hogy elhagyna, úgy hogy 7 éve történt ez az egész és azóta gyerek is van. De joga van tudni.

Képzeld a nagyszüleim 60 éve ismerik egymást, szinte ennyi ideje házasok.

Nekik is volt egy botlásuk(Az egyik nagyszülőm megcsalta a másikat).Elmondta, nagy balhé volt belőle, sokáig haragudott a másik fél. De megbékéltek és együtt vannak, szeretik egymást és teljesen őszinte a kapcsolatuk.

Szerintem egy ilyen hosszú kapcsolatban 1 botlást el lehet nézni..(a tietek is a maga 9 évével mondhatni hosszú kapcsolat)

Engem ami kikészítene,hogy ennyi éven keresztül titkoltad..

Egy kapcsolatban az őszinteség és a kommunikáció nagyon fontos..

Nem kell rá kitérni,hogy milyen jó volt a szex a másik pasival meg ilyenek..De a tényt illene elmondani neki, ha szereted

2017. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!