Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek elmondjam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek elmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Osztálytársamnak elmondjam vagy ne ha láttam az nevelő anyát valakivel csókolózni?(nem az Apja volt és biztos hogy az anyja volt mivel láttam az arcát)
2017. júl. 14. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Én nem hiszem, hogy ez rád tartozik.

Az osztálytársad anyjának magánélete még az osztálytársadra sem tartozik, nemhogy rád.

2017. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Az egyenes út mindig a legrövidebb. Rég nem vagyok már tinédzser és úgy gondolom mindig okkal látja meg pont egy ismerős a hűtlenséget. Nem értem, hogy miért kellene BÁRKINEK falazni egy megcsalásban?! Csak azért, mert semmi közöm hozzá?! Így csaljanak meg akkor mindenkit, senki se szóljon, hisz senkinek semmi köze hozzá.
2017. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az elsőnek valamenyire igaza van de ha nem mondom el akkaor meg bűntudatom lesz ha elmondom akkor is ráadásul egyedül hagyta reggel a babát mivel már van egy közös gyerekük is.
2017. júl. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!