Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek szakítsak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele vagy bocsássak meg?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal és egy barátnőmmel elmentünk inni. Én nem voltam túl jól, dolgoztam aznap, úgyhogy két sörtől már jól éreztem magam, nem is ittam semmi mást. Barátom bírja a piát, barátnőm meg nem akart lemaradni, mindketten csúnyán berúgtak. Barátom még tudta, hol van, barátnőm sajnos nem.

Nemrég átbeszéltük a tegnap estét a barátommal, mondtam neki, hogy legközelebb ne igyon ennyit, barátnőmet meg ne itassa le. Megkérdezte, hogy mondhat-e valamit. Én ekkor már sejtettem, mit akar mondani. Megcsókolta a barátnőmet. Rögtön írtam a csajnak, és ő azt válaszolta, hogy annyit ivott, hogy teljesen kiesett neki a tegnap este.


Barátom most nem győz kiengesztelni, de mérges vagyok rá is, és barátnőmre is. A részletek nem érdekelnek, hogy melyikük mászott rá a másikra, meg, hogy mennyit ittak. Engem csak a kapcsolatunk érdekel. Mert már majdnem 2 éve együtt vagyunk, és eddig semmi baj nem történt, és úgy érzem a barátomról, hogy ő életem párja. De nagyon fáj, hogy megcsalt. Egy részeg csók miatt kidobjam? Legszívesebben egyből szakítottam volna, de most elgondolkoztam, hogy megbocsássak-e.



2017. júl. 15. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
En nem bocsajtanek meg neki, plane, hogy maganal volt es o kezdemenyezte. Lapat lenne azonnal, es nem, nem enyhito korulmeny sem a pia, sem az, hogy magatol bevallotta.
2017. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A pia nem mentség soha. Ez csak kifogás. Ha most megbocsátasz, következőleg is ugyanezt el fogja követni, mert nincs következménye a tettének!
2017. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt egy kérdés. Mi legyen a barátnőmmel? Ő is ugyanolyan hibás. Megszakítanátok vele minden kapcsolatot?
2017. júl. 15. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt viszont neked kell tudni, nem nekünk!
2017. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mind a kettő menne a levesbe, ennél nagyobb árulás ilyen szinten szerintem nem nagyon akad
2017. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
A baratno ha ANNYIRA nem tudott magarol, egy fokkal mas. Nalam attol fuggene, hogyan es mit mond az esetrol, milyen regota es mennyire jo baratno, stb.
2017. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő undorító, dobnám őket. Az ilyen nem barátnő, a pasidról meg ne is beszéljünk.......
2017. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettővel megszakítanám a kapcsolatot.

A pia semmire sem mentség. A pasi annyival gerincesebb, hogy bevallotta. A csaj viszont...ki tudja, kamuzik vagy nem.

2017. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szakíts vele!


19/L

2017. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!