Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 40-es nők hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők hány százaléka csalja a férjét szerintetek? És mennyi férj egyezhet bele az ilyenbe?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 10:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanannyi, mint ahány 40-es férfi. Minimum 50%, mindkét oldalon.


Engedni? Talán 1-2% mindét nemből, általában Mézga Géza bátorsági szintjével megáldva.

2017. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%
Biztos van sok megcsalás is, de a 40-es években már inkább a beletörődés a jellemző. Ha egy híg foshtenger a kapcsolat, akkor is elfogadják, hogy nekik most már ez jutott, így fognak ezentúl élni. Keresnek olyan dolgokat az életben, ami boldoggá teszi őket, ha már a kapcsolat ezt nem adja meg: pl. kertészkedés, misére járás, főzőcskézés, régi örökzöldek hallgatása(pl. Máté Péter, Szécsi Pál, stb.), rejtvényfejtés, stb...
2017. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%

Szokásos bohóc, polkorrekt, konformista válasz az elsőtől :D

Nyugodt lehetsz, hogy 40 fölött durván megváltoznak az arányok, szerintem olyan 70-30 az arány, ha nem több a nők javára. Mondhatnám azt is, hogy amelyik jól néz ki, odafigyel magára, az szinte mind tart szeretőt vagy szokott lenni ;)

A férfiak ilyenkor már leadnak magukból, isznak, szarnak bele, főleg, hogy idősebbek is általában a feleségüktől...

2017. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

"ertészkedés, misére járás, főzőcskézés, régi örökzöldek hallgatása(pl. Máté Péter, Szécsi Pál, stb.), rejtvényfejtés"


GigaLOL


Ez jellemzi a 40eseket??? Nem vagyok még annyi, még van pár évem, de nehezen hiszem, hogy hirtelen Szécsi Pál rajongó leszek, mint a 65 éves múlt anyukám és a 70 múlt apikám


Ember amit itt leírtál az a 60+ korosztály, de lassan inkább 70+


Értem, hogy húsz évesen vannak a fiatalok, 35 felett meg mindenki vénember, és egyforma, de nek gondolod, hogy nem kellene olyasmibe beleszólnod, amiről fogalmad sincs? 😀😀😀

2017. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Negyven vagyok. Ha szétnézek, vannak a még nem házas vagy az elvált nők és van néhány pár akik boldogok vagy boldogtalanok együtt. Az ismeretségi körömben senki nem csalja a párját. Nem misére járunk és nem Szécsi Pált hallgatunk (wtf????) hanem gyereket nevelünk, dolgozunk, mosunk, főzünk, és ha van egy kis szabad időnk akkor edzőbe járunk vagy jógázni, könyveket olvasunk. Most nem azért, de ez a kérdés úgy ostobaság ahogy van. Senki nem tud pontos százalékot, mindenki a saját ismeretségi köréből indul ki. Sajnálom azokat akik szerint minden házasságban megcsalás van, nem lehet egy gerinces társaság az ismeretségi körük. Az általam ismert negyveneseknek ez eszébe sem jut, más értékek a fontosak. Ha nem műxik a dolog, mint nálunk sem működött, elváltunk és kész.
2017. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
#5: megnyugtattál, éppen töprengtem, hogy mit kezdjek a zenéimmel, nehogy 2 év múlva a szülinapomon Széchy Pállá váljon az összes. (Ui: misére sem járok, kezdjek el felkészülni, hogy pár év, és ott fogok állni a templomban, úgy, hogy fogalmam sincs mit kell ott csinàlni?😀)
2017. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

#3


Mitől lenne ez kirívóan PC?


Ismerek 40-es férfit és nőt is aki masszívan csalja a másikat.

2017. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Énis,és részese is vagyok
2017. júl. 16. 11:59
 9/29 anonim ***** válasza:
57%

" Az ismeretségi körömben senki nem csalja a párját."


Igen, mert majd biztos az orrodra fogják kötni :D

Istenem :D

2017. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem 60-70% lehet,és egyre több férj egyezik bele,főleg a hármasba.Ha a feleségem akarja én is beleegyezek.
2017. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!