Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 40-es nők hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők hány százaléka csalja a férjét szerintetek? És mennyi férj egyezhet bele az ilyenbe?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 10:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kérdésre: Elég nagy arányú a megcsalás ebben a korosztályban. Az idősebb nők védelmében pedig annyit, utóbbi két évben két 50 +-os hölgy ismerősöm ment férjhez 35!!!m körüli férfihoz!
2017. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
85%
43 vagyok.Sosem csaltam meg a párom,vele ellentétben.Mindig megbocsajtottam.Most 43 evesen jott el az a pont,hogy elég.En sem azert nem tettem eddig mert nem tehettem volna.Igy hogy nyitott szemmel járok,el sem hiszitek mennyi de mennyi alkalom adodik.Még mindig nem éltem egyikkel sem,de tetszik a helyzet.Mist meghallom azokat a bókokat,amiket eddig elengedtem a fülem mellett,vagy mert nem nyitottam senki felé,nem mondták ki!És igen.Van az a helyzet amikor már nem fogok nemet mondani!A férfi a farka után megy,a nő érzelmesebb.Ezért esetemben sem a bosszú,vagy a nemi vágy dominál.Tehat összefoglalva,azt hiszem most van az a pont,hogy nem vagyok én még olyan öreg,hogy ne kellenék másnak,velem megteszed?!Hát akkor én is kacérkodni fogok!Neked belefért?!Nekem is belefog!Elég volt!Szeretsz,ne haragudjak?!Te se haragudj!
2017. szept. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%
Basszus ! Én speciel szeretem Máté Péter dalait, akkor én már öreg vagyok ? Földet reám. :(
2017. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom.

Biztos hogy egyenlő arányban vannak a férfiakkal.

Van férjük,pasijuk,van biztonság,képmutatás,megmarad a kecske és a káposzta is.

Viszont sajnos az evolúciót meghazudtolva bizony nem növesztettek gerincet.:)

2017. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
22-es teljes mértékben igazad van. Van az a pont...
2017. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már nincs férjem, de amíg volt, addig sem csaltam, vele ellentétben, ezért váltam el tőle.
2017. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
99% a férjét, mert 99% a feleségét a 40-es korosztályból!
2017. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egyfelől nem csalja minden negyvenes a társát. Másfelől a negyvenes pasik specialitása a hülyíthető, egyedülálló harmincas csaj, nem a házas némber.
2017. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#2 "Máté meg a Szécsi.... " -hát akkorát röhögtem!

40-évesen már"....


Akkor valamit rosszul csinálok mert

Imagine Dragons-t meg Lenny Kravitzot hallgatok.

Edzésre járok, mmotorozom ha van szabadidőm.


Nem csalom a férjem, annál többre tartom magam.

2018. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!