Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak lefeküdtem a legjobb barátom menyasszonyával?

Figyelt kérdés

Most lesz az esküvőjük augusztus végén. Barátom elutazott üzleti ügybe pár hétre. Menyasszonyához átmentem dumálni, mert jo viszonyba vagyunk. Ittunk egy üveg bort és a vágyak győztek és ötletes jót szeretkeztünk.

Utána kérte hogy ez a kettőnek titka maradjon.

Neem tudom mi tévő legyek, mert barátomat nem akarom elveszteni


2017. júl. 16. 16:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
#10 a csajszi már foglalt. Ez megcsalás....
2017. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%

Én ellent tudnék állni! Igaz,..nő vagyok.

Az ötletes milyen? csilláros, meg hintalovon?

2017. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

egy üveg bor jutott kettőtökre, és ennyitől már győztek a vágyak?


eleve nem piálnék kettesben a barátaim nőjével, nem hogy még ilyenek megforduljanak a fejemben....az ilyen esetek rohadtul bizonyítják, hogy a "baráti jó viszony" valami rohadt nagy metafora a sunyiskodásra

2017. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha van hozzá gyomrorok...

Maradjon titok, meg azért néha összejárhattok még az izgalom kedvéért. Jó szükségletkielégítő.

...ha gerincetek volt ezt megtenni, akkor asszem a gyomorral sem lesz gond :/

2017. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
10%
# 11/14 Foglat és? Ugyan olyan nedves luk van alatta, mint a nem foglalt nők alatt.
2017. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én legjobb barátom menyasszonya pucéran hívogatna és én lenyomtam előtte egy üveg töményet akkor is sarkon fordulnék és otthagynám. Szóval nekem ne gyere a szar dumával, hogy 1 üveg bort megittatok aztán a vágyak győztek... Ha már ennyire gerinces ember vagy állj a barátod elé és valld be hátha kiherél helyben mert azt érdemled. 27/F
2017. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora gány emberek te ùristen!!! Mi a száma a vőlegénynek?
2017. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
Gerinctelen vagy te is, meg a kis menyasszony is. Egy üveg bort ittatok csak meg ketten és már ennyi elég volt,hogy ne tudj parancsolni az ösztönödnek. Ki kell,hogy tagadjunk a férfiak közül, fél üveg bor...nagyon gyenge vagy, nem vagy méltó arra,hogy a férfiakhoz tartott. Azonnal átoperáltatni nővé!
2017. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy őszinte barátság.
2017. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem fogod elveszíteni mer' nincs mit...ha tényleg a legjobb barátod nem kéne elmondani neki mekkora ribi a menyasszonya?????:(
2017. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!