Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak lefeküdtem a legjobb barátom menyasszonyával?

Figyelt kérdés

Most lesz az esküvőjük augusztus végén. Barátom elutazott üzleti ügybe pár hétre. Menyasszonyához átmentem dumálni, mert jo viszonyba vagyunk. Ittunk egy üveg bort és a vágyak győztek és ötletes jót szeretkeztünk.

Utána kérte hogy ez a kettőnek titka maradjon.

Neem tudom mi tévő legyek, mert barátomat nem akarom elveszteni


2017. júl. 16. 16:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#15


"# 11/14 Foglat és? Ugyan olyan nedves luk van alatta, mint a nem foglalt nők alatt."


Ja, aztán meg sírsz, ha "véletlenül" összetörnek...

2017. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mondd el a vőlegénynek, ha valóban a legjobb barátod, akkor nem akarhatod, hogy ezt a nőt vegye feleségül. Egyébként meg ilyen nincs, hogy nem tudok ellenállni, ez egy döntés, millió embert megb*szhatsz, miért kell egy barátod menyasszonyát? Az én legjobb barátom felesége is bomba nő, de ha megpróbálna rám mozdulni biztos adnék neki egy tenyerest, hogy észhez térjen
2017. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Elmondtad?
2017. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Lifeishard ***** válasza:

Gyerekek, ez komolytalan kérdés.

Férfiember nem fekszik le a legjobb barátja menyasszonyával, akkor sem, ha részeg.

32/F

2017. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mond meg a barátodnak, keressen másik menyasszonyt, hátha azzal még jobb lesz neked a szex.
2017. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#24, sajnos nagyon sok ilyen ember van :/
2017. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Azóta elmondtad neki vagy hagytad hogy egy gerinctelen csinos csalfa nőt vegyen el ?
2018. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mekkora gázak a válaszok, mindenki azzal jön, ne vegye el a nőt... Szerintem első helyen az áll, hogy ennek a barátságnak vége. Második helyen az, hogy megbocsát-e a nőjének vagy nem, okosabb persze, ha nem... De az, hogy a legjobb barátot ki kell rúgni, egyértelmű. Persze évek teltek el a kérdés kiírása óta, tudom.
2023. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Úgy állítja be néhány válaszoló, mintha kb. szívességet tett volna a a kérdező, hogy kiderítette a menyasszonyról, hűtlen... Pl. rögtön fölöttem, a 27.
2023. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!