Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy jegyesek vagyunk és nagyon szeretem őt és tudom hibáztam. Valahogy annyira gyorsan történt az egész. A munka pestre kívánt, és találkoztam véletlenül az egyik exemmel akivel tartjuk a kapcsolatot nagy ritkán. Neki is van élettársa. Iszogattuk a szállods halljába, de nem vittük túlzásba, egész este röhögtünk, egy házaspár már pezsgőt is rendelt az asztalunkhoz, aztán bezárt az étterem, átültünk a lobbyba, de ott is egy idő után félhomály lett. Aztán valahogy megcsókolt én meg vissza. A liftben már bennem volt. Olyan vadul szeretkeztünk, hogy kártérítést kellett fizetnem a szobáért(betörtünk egy tükröt és leszakadt az ablakpárkány).


Most is beleborzongok, ha erre gondolok. Soha nem jönnék vele össze. Nem bírjuk elviselni egymást, de a szex észveszelytő. Még aznap este kisurrant. hagyott egy üzenetet, hogy folytatná. Nem válaszolok a hívásaira, semmire. Helyette felhevülök ha az estére gondolok.


Mikor hazajöttem, a páromat kerültem.

Nagyon szeretem őt. Soha nem akarom elhagyni. Hibáztam, és el szeretném neki mondani.


Nektek mi a véleményetek, azon kívül, hogy nem bírok magammal?


2017. júl. 16. 18:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én nem szépet írtam neked, de mindent visszaszívok. Nagyon sajnálom. Főleg, hogy kétszer is megtette, mégsem volt egyszer sem őszinte..
2017. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
köszönöm, hogy megosztottad velünk a fejleményeket. érdekes :)
2017. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#19: köszi az update-et. Igazán korrekt módon kezelted.
2017. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát ez kellemetlen. En mélységesen magamba néznék, hogy jutottam idáig, hogy ilyen férfival voltam.
2017. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24-es! Mekkora elszent duma! :):))))


Úgy néz ki, hogy megoldottuk és mégse... egy estét együtt töltöttünk, romantikáztunk, de semmi hév, semmi szenvedély. Most valahogy ha így visszaemlékszem, ilyen tépős, rombolós szeretkezésben nem is volt együtt részünk. Kíváncsi leszek mi sül ki belőle.


Kedvesek vagytok, de sem én, sem a barátom nem érdemeljük meg! :)

2017. júl. 28. 20:19
 26/29 anonim ***** válasza:
Abban mi az álszentség, hogy végiggondolod, mit rontottál el akkor, amikor párt választottál magadnak?
2017. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, értjük, h uncsizol, de nincs valami érdekesebb a környéken, amibe beleköthetsz...?
2017. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

"En mélységesen magamba néznék, hogy jutottam idáig, hogy ilyen férfival voltam." igen..mert mindenki homlokára van írva, hogy milyen ember, ugye? :) Ha pedig valaki kevésbé jó emberismerő, akkor már életképtelen és "mélységesen nézzen magába"! :D


te gondolom soha életedben nem hibáztál. Mindent tökéltesen tudtál elsőre, mindent tökéletesen alkalmazol, gyorsan tanulod meg a tökéletességet és "mélységesen megveted azokat" akik nem rendelkeznek ilyen szuperképességgel. :) :)


Örülök, hogy te ilyen vagy. De ne magadból indulj ki! :)

2017. aug. 6. 20:44
 29/29 anonim ***** válasza:

Felőlem gúnyolódhatsz, de az igazság az, hogy a választásainkért magunk felelünk, és ha ilyen helyzetbe keverednék,

1. szétbszok egy szobát valakivel, aki nem a párom

2. a párom erre bevallja, hogy ja amúgy többször megcsaltalak már,

akkor elgondolkoznék, hogy hogy nem tűnt fel évek alatt(!!), hogy miféle emberrel vagyok. Nem a homlokára volt írva, hanem a jegyesed, érted.. Az azért pár év+együttélés. Én legalábbis így tettem. Mikor csalódtam, megnéztem, én hogy jutottam idáig. És nem köpködtem arra, aki jótanácsot adott. Főleg akkor nem, amikor magam kértem segítséget. De akkor legyen: jaj te szegény, megcsaltak, és de rossz neked, hogy rogyásig bsztál valakivel. Na moat jó?

2017. aug. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!