Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat amíg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat amíg ő külföldön volt. Azóta nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom külföldre ment dolgozni és amíg kint volt az exemmel megcsaltam(kb. féléve). Azóta az exemmel megszakítottam minden kapcsolatot. Nem merem elmondani a páromnak, mert félek a következményektől.

Azóta viszont mindig ideges vagyok, lelkiismeret furdalásom van.


Mit tegyek?!



2016. dec. 27. 13:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Ha ahhoz volt gerinced, hogy megcsald, akkor ahhoz is legyen, hogy elmondod neki.
2016. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%

"Azóta nagyon rosszul érzem magam.."


Akkor nem voltál rosszul magadtól, mikor az exednek széttetted a lábad?


Viseld tetteidért a következményeket! Miért kellett ezt tenned?

Ha ennyire sz..r a mostani kapcsolatod, akkor miért nem szakítasz?

2016. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
2%
Mond el neki és ajánld fel hogy ő is félre léphet egyszer kárpótlásul.
2016. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%

"lelkiismeret furdalásom van" - Ugyan már, mindenki tudja, hogy a fajtádnak nincs lelkiismerete, szóval ezt igazán kihagyhattad volna :D


Vagy megtanulsz együtt élni ezzel az érzéssel (gerinced nincs, szóval nem lesz nehéz) vagy felvállalod a tetted és annak a következményeit is. Utóbbit javasolnám, de hát az ilyen primitív véglények, mint te, úgyis mindig a könnyebb úton mennek, szóval kellemes önmarcangolást. Bár igazából még így is simán lebukhatsz és sosem tudhatod, mikor, szóval remélem felemészt ez a tudat :)

2016. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Szergej55 ***** válasza:
66%
Akkor miért volt jó megcsalni? Legközelebb mi lenne, ha ezt előtte futtatnád át?
2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%

Fedőneve: ri*nc. Már ne haragudj, de ha volt képed megcsalni az exeddel, akkor mondd el neki, és ne csodálkozz, ha otthagy a fenébe, én is ezt tenném. Én az ilyet soha sem értettem. Ha félre akartál lépni, akkor miért nem szakítottál a barátoddal és mentél vissza az exedhez, ha ennyire be vagy gerjedve, az egy "gerincesebb" módja lett volna a dolgoknak.


24F

2016. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%

Mondj el a párodnak mindent, megérdemli, hogy tudja, mit csináltál amíg távol volt.

Vagy megbocsát,vagy szakít (szerintem az utóbbi fog bekövetkezni).


Ha nem mondod el neki akkor tanulj meg együtt élni a lelkiismeretfurdalással, idegességgel, mindig rosszul fogod érezni magad ez miatt.


Megcsalod, aztán meg el sem mondod neki, így már az őszinteség is elmarad. Csak magadbak halmozod a rossz dolgokat.


Ez ennyi volt, mondd el neki, azt lesz ami lesz.

2016. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
19%
Semmit ne tegyél! Megtörtént, ne mondd el neki. Amit nem tud az nem fáj.
2016. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
Szokásos nóta: Párom külfüldön dolgozik, magányos vagyok, elhanyagol. Klasszikus önigazolás, már előre megmagyarázza magának a megcsalást. Ilyenkor meg persze mindig ott van az ex, vagy egy "kedves" barát, ismerős, aki megértő és vigaszt nyújt e "nehéz" helyzetben. A "fajtádat" ismerve lesz ott még több megcsalás is részedről. Egyébként mi történik majd akkor ha megint külföldre kell mennie, vagy vmilyen más okból hosszabb időre távol lesztek egymástól? Neked nem a megcsalás miatt van lelkiismeret furdalásod, sőt nincs is, csak egyszerűen be vagy tojva hogy lebukhatsz. Majd elmúlik ne aggódj. A következőnél már ennyit sem fogsz érezni.
2016. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Hogy történt maga az "esemény"? Te kerested az alkalmat vagy csak "így alakult"?
2016. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!