Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez kifog derulni? Joga van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kifog derulni? Joga van szakitani?

Figyelt kérdés
Parommal negy eve vagyunk egyutt. Egy honappal ezelott nagyon megromlott a kapcsolatunk ezert ugy dontottunk veget vetunk ennek mert mar veszekedes hatan veszekedes volt. Mindketten elmentunk bulizni szorakozni stb.. Nekem egy het alatt jott egy fiu akivel megismerkedtem nagyon jol ereztem vele magam de nem szerettem bele mert ereztem hogy meg nem vagyok tul. Eljott hozzank bemutattam a csaladomnak itt aludt a tobbit nem kell reszleteznem. Egyik reggel pedig keresett az exem hogy hianyzok neki probaljuk meg megbeszelni. Igy is volt idokozben rajottem hogy nagyon szeretem es soha senkit nem fogok ugy szeretni mint ot. Ezutan elkezdett kerdezoskodni voltam e valakivel mert ha igen nem bekulne ki velem. Persze en nem adtam egyertelmu valaszt csak annyit hogy nem voltunk egyutt igy nincs koze hozza. Szerintetek milesz ebbol? Termeszetesen a kialakuloban levo fiuval lezartam a dolgokat.
2017. júl. 17. 08:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Neked kellene elmondanod. Joga van tudni, es donteni, hogy szeretne-e veled ugyis egyutt lenni, hogy egy het utan mar mas farkan porogtel rogton a nagy szerelmed ellenere.
2017. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, de afelől megnyugodhatsz, hogy van joga szakítani.

30/f

2017. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Meggondolatlansag volt reszemrol tudom de bennem volt hogy neki is biztosan van mas..:( tudom ha elmondom nem marad velem en meg azt nem birom ki.
2017. júl. 17. 08:38
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

Hát ez az, hogy benned volt. Innentől, ha baj van, kiveszel mindig egy két qrószabit ? Ne komolytalankodj már.

30/f

2017. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Enis tudom hogy hulyeseg volt ha tehetnem nem csinalnam nagyon banom!
2017. júl. 17. 08:53
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Na itt álljunk meg. Külön voltatok tehát k**vára semmi köze hogy te eközben kivel voltál. Ne hogy ő szabja már meg hogy ha nem vagytok együtt akkor is kivel mit csinálhatsz. Plusz lehet lehordani engem is mert akinek vége a kapcsolatának az bánatában szokott bulizni és másokkal így szórakozni hogy felejtsen. Miért ne feküdhetnél le azzal akivel akarsz mikor szingli vagy? Megtörtént igen mivel vége lett jó hogy nem szűzies életet élsz. A helyedben meg simán felvilágosítanám volt páromat hogy egyrészt nincs köze hozzá másrészt meg szakítottatok nem csaltad meg. Egyébként meg ilyen pasival össze sem jönnék akinek már ez baja még csak azért sem mert sok vita volt tuti ebből is vitát csinál. Persze ez a te döntésed. Joga van szakítani mondjuk ezzel értelmes ember nem foglalkozik. Hűséges voltál hozzá én még mindig azt mondom hogy nincs köze hozzá.
2017. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Egy hét leforgása alatt eljutott az ágyadba és a bugyidba? Nos a minimum, hogy elmondod Neki és szépen végignézed, ahogy joggal szakít Veled. Őt szereted a legjobban? Akkor még George Clooney sem jutott volna el az ágyadig, hiszen ha valaki szerelmes, akkor nem fekszik össze akárkivel. Ennyi
2017. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%

Nem értelek... Ha vki iránt meg érzek, akkor biztos nem szexelek mással. 1 het alatt nem lehet kiheverni senkit, ha igazan szeretünk vkit.

Most akkor vagy megsem szereted annyira párod, ha 1 het alatt mással kufiztal vagy tarsfuggo vagy es mindegy, h ki cs legyen vkid. Egyik sem jobb.

Azt mondanám, vegulis nem voltatok egyutt, nem tartozol elszámolással fele. De eleg kuszak a szálak. Szoval erdemes lenne megemlíteni....

2017. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki őszintén, hogy mi volt.

Nincsen joga ítélkezni, nem voltatok együtt akkor.

Persze , orbitális nagy hülyeség volt tőled,hogy nem csak összejössz valakivel, de még haza is vitted bemutatni otthon. Jesszus, 4 éves kapcsolat után miért kell hazavinni valakit pár nap után?

De mondd el a párodnak szerintem, ne titkolózz.Ha tényleg újra akarja kezdeni, akkor muszáj őszintének lenni egymáshoz, később úgy is kiderülne.

Szerintem nem megcsalás, nem voltatok együtt.

Én személy szerint nem tudtam volna ilyen hamar továbblépni, de nem vagyunk egyformák. Nincs joga ítélkezni, nem kellett volna szakítani.

2017. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es igen en is igy gondolom hogy nincs hozza koze nem voltunk egyutt akarmennyi ido is telt el. Es ahogy emlitettem rengeteg volt a veszekedes lehet ezert is alkult ez igy nallam mert ahogy beszelt meg viselkedett velem egy ilyen haraggá vált ez bennem. Attol felek csak hogy kiderul :/
2017. júl. 17. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!