Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak, de nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, de nem bírok szakítani! Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Tagadja a barátom, hogy megcsalt (nem képzelődés)4 év után, ez 8 hónapja volt. Vele maradtam, mert ettől eltekintve szeretem és jól érzem magam vele.


Nehezen bírok vele lenni, mert nem bízom benne és folyton azon kattog az agyam, hogy miért tette ezt velem. Próbáltam vele megbeszélni higgadtan, de hajthatatlanul tagad,"ő szeret, velem akar lenni, képzelődöm..."


Ha szakítanék akkor meg megbánnám, mert tényleg szeretem, szeretek vele lenni, jól elvagyunk, közös jövőt tervezünk. Egyáltalán nem érdekelne más, még ezek után sem...


Elég naív ez a szöveg amit írtam és tényleg csak az érti milyen rossz, aki benne volt, ezért kérek tanácsot sorstársaimtól!


Légyszi írjatok tapasztalatokat, ne azt, hogy idióta vagyok ( még ha ez az igazság is)


Köszönöm!



2015. máj. 4. 15:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj azt nem írtam oda, hogy én 21 ő 24 éves, nincsen se házasság, sem eljegyzés, sem gyerek...
2015. máj. 4. 15:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyenge vagy szakítani, akkor tanulj meg nem kérdezni
2015. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugy gondolom, ha egyszer megcsalt maskor is megfog. Hianyozni fog, baromi nehez lesz a szakitas de olyan ferfi mellett nem szabad maradnod aki nem becsul meg. Egy kapcsolat lenyege a bizalom, es te nem bizol benne tehat nem fog mukodni hosszu tavon, legfejjebb ugy h ramegy a lelkivilagod.

Aterzem most a helyzeted, nalam nem teljesen ez volt de az erzes hasonlo. Talan akkor lehetne elnezheto ha o valja be es bocsanatot ker de meg tagadja is. :/ lepj tovabb. Nem erdemel meg teged!

2015. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyire tudod biztosan hogy megcsalt, 100 % ? Valaki mondta neked, vagy ?
2015. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Tegnaphoz egy éve történt hogy megcsalt a barátom. Összetörtem,pedig csak smároltak.Azt hittem soha többet nem leszek képes ránézni. Egy hónapra rá én hülye kibékültem vele,de soha többet nem lett olyan a kapcsolatunk. Megcsaltam én is mert azt hittem,hogy attól jobb lesz. Nem lett. A mai napig nem tudom feldolgozni...talán azért mert első szerelem volt és első csalódás. Erre csak az idő lehet gyógyszer és az erősséged. :/
2015. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő mondta sokszor, hogy megcsalt, mást is szeret utána azt mondta, hogy csak viccelt, mondta, hogy de jó, hogy nem hiszek neki, így könnyít a lelkiismeretén. Takargatta az e-mailjeit, le volt halkítva a telefonja, törölte a nőtől kapott e-maileket, külön akarta tölteni a hétvégéket, este elment itthonról, hogy egy férfi munkatársánál rátöltsön valamit a pendrivera, de a pendrivera nem volt téve... stb... amúgy a csaj a munkatársa volt 1 hónapig.
2015. máj. 4. 15:42
 7/12 anonim válasza:

engem is megcsalt a barátom miután összejöttünk utána néhány hónapra és méghozzá a hugommal,erre 4hónap után tudtam meg, kegyetlenül fájt, mind ketten hülyének néztek, átvertek, de aztán néhány nap gondolkozás után ugy döntöttem h nem szakitok vele mert nagyon szerettem, aztán eltelt több mint egy év, és egy este mikor baráti társaságban iszogattunk nálunk és ugyebár a hugom is ott volt, miután mindenki elment haza és én meg bementem aludni, akkor ujból megcsalt a hugommal, és ezt meg egy év után tudtam meg, azt mondta h részeg volt és h nem akarta, megbánta meg stb...., aztán megbeszéltük a dolgokat, folytattuk a kapcsolatot, azóta eltelt néhány év, tudomásom szerint azóta nem csalt meg senkivel, lassan 7éve hogy együtt vagyunk,mai napig tudja h nem bizom meg benne és ezt meg is érti..., tudja h hibázott és azt is h nincs még egy esélye. Azóta nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymás, 3hónapja született az első közös kislányunk.


te döntöd el hogyan tovább, fájdalmas ha megcsalnak, de ha mindkettem akarjátok lehet még szép-boldog életetek!

2015. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 és a húgod? Hogy tudsz ezzel a tudattal élni, hogy a saját testvéred és a párod összejönnek? Konkrétan minden családi bulin retteghetsz, hogy megint "lerészegednek".


Én nem tudnék olyasvalakivel együtt lenni, aki megcsalt. Nem is a tudat, hanem egyszerűen képtelen lennék megbocsátani,


27/L

2015. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
7-es vok. elég nehéz volt, elfelejteni nem tudom se megbocsátani egyiknek sem. Azóta nem olyan a kapcs.om a húgommal mint azelött, ahogy tudom azóta kerülöm őt, ha talizok a húgommal akkor a párom nem lehet ott, megvan tiltva a páromnak hogy találkozzon vele meg nem beszélgethetnek, ez és még ehhez hasonló feltételeim vannak hozzá, ha ezeket megszegi akkor elhagyom, ezt tudja nagyon jól, igy beszéltük meg...és elég jól müködik
2015. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem... Csak azt a részét nem, hogy őrködnöd kell felettük, mint valami őrmester. Szörnyű lehet, pláne, ha annyira szereted, hogy kétszer is megbocsátottál neki.
2015. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!