Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez kifog derulni? Joga van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kifog derulni? Joga van szakitani?

Figyelt kérdés
Parommal negy eve vagyunk egyutt. Egy honappal ezelott nagyon megromlott a kapcsolatunk ezert ugy dontottunk veget vetunk ennek mert mar veszekedes hatan veszekedes volt. Mindketten elmentunk bulizni szorakozni stb.. Nekem egy het alatt jott egy fiu akivel megismerkedtem nagyon jol ereztem vele magam de nem szerettem bele mert ereztem hogy meg nem vagyok tul. Eljott hozzank bemutattam a csaladomnak itt aludt a tobbit nem kell reszleteznem. Egyik reggel pedig keresett az exem hogy hianyzok neki probaljuk meg megbeszelni. Igy is volt idokozben rajottem hogy nagyon szeretem es soha senkit nem fogok ugy szeretni mint ot. Ezutan elkezdett kerdezoskodni voltam e valakivel mert ha igen nem bekulne ki velem. Persze en nem adtam egyertelmu valaszt csak annyit hogy nem voltunk egyutt igy nincs koze hozza. Szerintetek milesz ebbol? Termeszetesen a kialakuloban levo fiuval lezartam a dolgokat.
2017. júl. 17. 08:34
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ha elmondom neki akkor tobbet nem latom ez 1000%
2017. júl. 17. 09:20
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
De miért akarsz vele újra összejönni? Eleve már a békülés előtt veszekedéssel, kérdőre vonással kezdi. Komolyan elhiszed, hogy ebből bármi jó kisülhet?
2017. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

A legrövidebb út az egyenes...beszédben is.

Jogod volt megtenni, mert nem voltatok együtt, neki meg joga van megtudni, ha folytatjátok...

2017. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mert szeretem es nem akarok elvesziteni de megmondani nem merem mert akkor elfelejthetem ot orokkre
2017. júl. 17. 10:17
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehetsz ennyire önző, de komolyan ? Ha szereted akkor az a minimum, hogy elmondod neki. Alap lenne, hogy ha újra akarjátok kezdeni akkor őszinték vagytok egymással. Komolyan képes lennél már most hazudni neki ? Te csak magadat szereted... Remélem helyesen döntesz!
2017. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
33%
Akár elmondod akár nem, elöbb utóbb úgyis kiderül. És hidd el ha késöbb derül ki sokkal sz.rabbul jársz. Bár a barátod helyébe így is elküldenélek a halál f*$zára.
2017. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy elmondod-e vagy nem. Ha nem mondod el akkor egy kicsit elodázod a szakítást és kész. Vagy mit hiszel? Hogy egy hónap alatt mindketten gyökeresen megváltoztatok és ezután minden csupa szivárvány és vattacukor lesz? Hát rohadtul nem. A problémák amik a veszekedéseket generálták nem oldódtak meg azzal, hogy nem foglalkoztatok velük. Elmúlik a viszontlátás öröme és minden pont olyan lesz, mint előtte.
2017. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Mar kibekultunk. Ez az eset mar ket honapja tortent csak meg nem tudtam magamban ezt lezarni
2017. júl. 17. 11:33
 19/28 A kérdező kommentje:
Szoval ha eddig mar nem mondtam el ezutan sem fogom :(
2017. júl. 17. 11:34
 20/28 anonim ***** válasza:
Akkor feleslegesen írtad ki a kérdést. Sok boldogságot. Bár nem irigyellek, mert egész életedben emiatt fogsz rágódni és ha kiderül, akkor nagyon nagy lekvárban leszel, mert lehet hogy nem 4 évet hanem 14 évet fogsz majd kidobni az ablakon.
2017. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!