Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez kifog derulni? Joga van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kifog derulni? Joga van szakitani?

Figyelt kérdés
Parommal negy eve vagyunk egyutt. Egy honappal ezelott nagyon megromlott a kapcsolatunk ezert ugy dontottunk veget vetunk ennek mert mar veszekedes hatan veszekedes volt. Mindketten elmentunk bulizni szorakozni stb.. Nekem egy het alatt jott egy fiu akivel megismerkedtem nagyon jol ereztem vele magam de nem szerettem bele mert ereztem hogy meg nem vagyok tul. Eljott hozzank bemutattam a csaladomnak itt aludt a tobbit nem kell reszleteznem. Egyik reggel pedig keresett az exem hogy hianyzok neki probaljuk meg megbeszelni. Igy is volt idokozben rajottem hogy nagyon szeretem es soha senkit nem fogok ugy szeretni mint ot. Ezutan elkezdett kerdezoskodni voltam e valakivel mert ha igen nem bekulne ki velem. Persze en nem adtam egyertelmu valaszt csak annyit hogy nem voltunk egyutt igy nincs koze hozza. Szerintetek milesz ebbol? Termeszetesen a kialakuloban levo fiuval lezartam a dolgokat.
2017. júl. 17. 08:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"Egy honappal ezelott nagyon megromlott a kapcsolatunk"

"Ez az eset mar ket honapja tortent"

Nincs több kérdésem...

2017. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki. Egy jó kapcsolatban nincs szükség titkokra 😃 ha nem tudja ezt megbeszélni,a kkor mást sem fog tudni. Úgy meg továbbra sincs jövője a kapcsolatnak.
2017. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Faszik ia titkolnak mindent és a qrvázásról is hallgatnak. Mit is szoktak mondani? Amiről nem tud, nem fáj neki? Légy férfi. Hazudj.
2017. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A másik srácot elvitted a családodnak bemutatni, és hiszed, hogy nem fog kiderülni..? Érdekes.. Az a baj, tudod, hogy egy hét az lófsz..
2017. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem ugy bemutatni hanem hazavittem es kerdeztek ki van nallam igy mondtam nekik jonnek be mutatkozzanak be de ennyi volt. Es igen az a baj hogy tudom hogy lofasz de akkor is szeretem!
2017. júl. 18. 19:27
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát egy hét után más farkán pörögni, aztán visszasunnyogni az exhez, majd a képébe hazudni, hogy nem, nem volt senki - ezt sokak gyomra nem veszi be. Érthető módon.
2017. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem már réges rég el kellett volna mondanod. Ahogy telik az idő annál nagyobb az esélye, hogy tényleg elhagy. Azt ne felejtsd el, hogy minden kiderül egyszer. Nem voltatok együtt, nem csaltad meg, az ide leírt indokaiddal és magyarázataiddal alátámasztva azonnal be kellett volna vallanod és talán semmi sem lett volna. Így viszont nem elég, hogy ezt csináltad (egyébként engem is az érdekelne legjobban egy 4 éves kapcsolat után minek kellett egy héten belül mást hazavinned a családodhoz?! nagyon gáz) de még hazudtál is. Ez a kapcsolat nem lesz életreszóló, de több őszinteséggel az lehetett volna..
2017. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy hasonló eset párommal. Bár az gázosabb volt. Leírom hátha segít. Együtt voltunk úgy kb. 2 hete, 2.5 év után derült ki, hogy akkor volt egy másik csajjal "kalandja", de tagadta, hogy szex lett volna. Na én sem vagyok naív hülye, mai napig nem hiszem el, viszont "megbocsátottam". Örökre tüske marad, pláne, hogy utólag derült ki az Ő hibájából. A másik felet ismerem, de Ti nem voltatok együtt, nem kellene elszámolnod vele, viszont, ha rákérdezett, legyél őszinte szerintem. Lehet megbocsát, lehet nem...de ha utólag derül is ki soha nem fogja kiheverni a becsapást.
2017. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!