Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők tényleg kevésbé féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg kevésbé féltékenyek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Valakitől ezt hallottam,mit gondoltok?
2017. júl. 17. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nöeeeem, drágaszág! Embere válogatja, nemtől függetlenül.
2017. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nalunk pl egyikunk sem tul feltekeny.
2017. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Kiindulva abból, hogy egyre nagyobb hatalma van a puncinak, szerintem ez igaz. Nagyon jól tudják, hogy a lábuk között lévő Renault-embléma értéke a csillagos egekben szárnyal, ezért nincs értelme féltékenykedniük: telve vannak önbizalommal, "ha vinni tudják a pasimat, akkor vigyék" - gondolják, majd lesz másik. Meg a nők alapból jobban megvannak szex és férfi nélkül.


A pasik sokkal féltékenyebb típusok, mert becsajozni jóval nehezebb, mint bepasizni. Ezért foggal-körömmel meg akarják tartani a barátnőt, féltékenykedve, kisajátítva, tulajdonként kezelve.

2017. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló nem hiszem, hogy a lábam közötti tartalommal többet elértem volna az életben. De persze célközönség függő. Csak nem kéne kvázi értékké avanzsálni.


Kérdésre visszatérve szerintem hasonló az arány a két nem között.

Abszolút személyiségtől függ.

2017. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3-as ezt te sem gondoltad komolyan.:o


Egy nő nem csak egy csíkból áll a két lába között. Illetve ez egy szuper képesség, hogy csodálni kéne. Nem ettől lesz szent egy nő. Egyébként én is totálisan megvagyok barátnő nélkül, még akkor is ha éppen lenne kivel.


Nagy általánosságban se hiszem hogy ez lenne hogy a férfiak féltékenyebbek. De ahogy előttem is írták ez személyfüggő nem nemtől függ.

2017. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Újabban már lehetséges. A 3# jól leírta. A nők simán találnak maguknak új pasit, így nem nagyon kell görcsölniük. Viszont egy átlagférfi, már kínkeservesen talál, nekik van okuk féltékenykedni.
2017. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Tévedés. A féltékenykedes nem abból ered, hogy a másik fel "kaphatóbb", hanem abból, hogy valakinek nincs stabil önbizalma, helyes önképe ami miatt folyamatos frusztrációban él, hogy ő nem elég jó ahhoz, hogy vele maradjanak.


Szóval azt válaszolnám, hogy eredendően az féltékenyebb, aki gondban van saját magával.

2017. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Nem, ezt a tévedést a pszichoezobio megmondóemberek terjesztik.


Bizony azt féltjük jobban, amit könnyebben elveszíthetünk, és nehezebben szerezhetünk.

2017. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Ha egy férfi úgy gondolja, hogy egy nőt nehezen tud elcsábítani, és ezért ez egy nehéz feladat, akkor nem épp a saját tulajdonságaiban nem bízik eléggé?


Ha úgy érzi hogy könnyen elveszítheti akkor nem éppen attól fél, hogy a másik fél talál egy jobbat, vagy hogy őt nem tartja elég jónak ahhoz hogy vele maradjon?

2017. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyébként #5-ös vagyok, és kimaradt egy nem, "az nem egy".:D Csak hogy világos legyen:D
2017. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!