Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti ha féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti ha féltékenyek vagytok akkor hogyan viselkednétek?

Figyelt kérdés

1] HOGY VISELKEDSZ amikor féltékeny vagy nagyon? Mennyire mutatod ki? Hogyan beszélsz olyankor a pároddal? Számonkréd? Mit mondasz neki?


2] Látszik rajtad,ha féltékeny vagy? A tudtára adod? Kimondod ha valami nem tetszik neked?



Pl ebben a szituban mi HOGY VISELKEDNÉL?


A barátnőd és a TE haverod beszélgetnek és jókat nevetgélnek aztán a férfi megjegyzi,hogy szóljatok ha benne lennétek a 3-as ba@ban, mert gyönyörű a barátnőd.



A másik példa,hogy a barátnőd órákig chatelget egy fiúval az ágyatokban amikor te már aludnál vagy szexelnél, de a párotok nagyon kimerült most testmozgáshoz nincs kedve, de azért megcsókolgat. Aztán fbokzik tovább.



N/23


2017. júl. 11. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Előre mondom, hogy bizalomra törekszem és nagyon utálok féltékeny lenni, de nem vagyok 100%-osan mentes tőle.


1] Kicsit ideges és komor vagyok. Mivel nincs rá valódi okom, igyekszem nem kimutatni. Sosem kérek számon semmit és nem nyomozok, nem nézem a telefonját/fb-ját/akármijét.


2] Eléggé hasonló, mint az első pont. Ha lenne rá okom, akkor elmondanám neki, persze. De ezt is képes lennék nyugodtan, vádaskodás meg számonkérés nélkül. Ha gond van, derüljön ki minél előbb, nem kell titkolózni.


Szituk:


1. Nem zavar, ha másoknak tetszik a barátnőm. Szép és szexi, úgyhogy nem csoda. Ebben a helyzetben valószínűleg viccelődnénk egy sort (hogy akkor már ő is hozza a barátnőjét és legyen 4-es, vagy ilyesmi). Aztán megegyeznénk abban, hogy majd szólunk, ha benne leszünk. Igazából volt már hasonló szitu, nem volt belőle gond. Átbeszéltük, hogy jó lenne-e, úgy döntöttünk, hogy (most, velük) nem.


2. Nem kezdenék el rinyálni vagy duzzogni. Fosbookozzon, én meg alszom. Vagy jól megdugom, aztán miattam folytathatja. De nyilván ha ez tendenciává válna és érezném, hogy hanyagol, beszélnék vele, hogy mi az ábra.

2017. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!