Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a rosszabb? Ha a feleség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb? Ha a feleség, akit csal a férfi, csúnya vagy szép?

Figyelt kérdés
Ha csúnya,akkor az ad egyfajta "elegedettseg" érzést. De ha szép? Akkor masra sem lehet gondolni,csak arra hogy ugyan miert csalja meg? Ti hogy látjátok ezt? Nem itelkezest kerek hogy ez helytelen dolog,lepjunk ezen tul,a kerdesre kernek valaszokat,koszontem :)

2017. júl. 19. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, nem teljesen mindegy, hogy szubjektíve a másik ember szép vagy csúnya? A tett megítélésén ez nem változtat semmit sem. A szépség nem elég egy kiegyensúlyozott kapcsolathoz, sőt. A legkevésbé a szépség számít.
2017. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ismered az öreg szoknyavadászok bölcsességét, hogy a szép nőt is unja valaki, de rohadtul?


Tök mindegy mennyire szép vagy ronda a nő, ha gerinctelen féreg a palija, a sokkal rondábbat is megfarkalja csak azért, mert izgatja a kaland...

2017. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Azért az túlzás hogy a legkevésbé a szépség számít 1#. Nőként mondom, ha a barátom nem vonzó, elereszti magát, akkor kevésbé örülök neki, ingerlékenyebb vagyok vele.
2017. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a szép. Különben meg az, hogy szép, önmagában semmit nem jelent. Az meg, hogy ki, kit, miért csal meg az külön történet.
2017. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szépség relatív, így értettem. Az, hogy a kérdező valaki feleségét nem látja szépnek, nem jelenti azt, hogy a férje sem.
2017. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a szépség számít a legkevésbé.
2017. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Itt nem a szépség dönt.
2018. jún. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!