Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok.Jelenleg egy férfivel élek együtt akit nagyon imádok szeretek de 4 hónapja megismertem egy lányt párszor kavartak egymással összesen szám szerint 3 szőr feküdtem le vele.Eszem ágában sem volt elhagyni a páromat vagy megcsalni soha nem is gondoltam rá amíg nem találkoztam ezzel a lánnyal.Tudom hogy a biszexuálisás egyáltalán nem jógosít fel arra hogy félremenyek legyen a párom férfi vagy nő .

Eddig nem is nagyon akartam neki mert azt hittem így lesz a legjobb neki is még nekem is ha nem tud a dologról .

Viszont tegnap kaptam egy telefont attól a bizonyos lánytól hogy van egy kis probléma.Elkezdte mondani hogy nem jött meg neki az utóbbi egy hónapban én ott azt hittem rósszul hallok szóval elment orvoshoz és kiderült hogy 1 hónapos terhes és szerinte csak is én lehetek az apa mivel elmondása szerint nem volt más férfival az elmúlt négy hónapban amióta velem kavart .Én kizártnak tartom hogy enyém legyen a gyerek mivel minden egyes alkalommal védekeztünk bár az óvszer nem nyújt 100% védelmet.

Ezt valahogy el kellene mondanom a páromnak mivel ha enyém a gyerek akkor vállalom az apai kötelességeimet.

Vagy érdemes azután elmondani hogy megcsalta miután megcsinátatom az apasagit mert fogok csináltatni nem hiszem el olyan lánynak akit alig ismerek hogy rajtam kívül mással is kavart .

100% biztosnak kell lennem benne mielőtt elcsesznek a saját életemet bár már mindegy .



2017. júl. 22. 17:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen elmondtam neki.

Hát nem fogadta valami jól.Teljesen ki volt akadva amit meg is értek.Mivel sokat jelentett neki 5 éve így időt kért hogy ezt átgondolja

Valamint megkérdezte hogy úgysem törölni fogok a gyerekkel.Mint kiderült enyém a kisbaba.Mert nagyon reméli hogy igen ha már meg tudtam csinálni.

Nagyon reménykedem benne hogy meg tud nekem bocsátanide azt is elfogadom ha nem teszi meg mert 100%-ig én basztam el mindent .

2017. júl. 25. 16:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Előszőr győződj meg arról h a lány tényleg terhes e ott elötted csinálja meg a tesztet. Egyáltalán meg akarja tartani? A lány tudja h biszex vagy? A párodnak meg ha terhes a lány ha nem mindenképp vald be neki. Mert így nem lehet élni. Gondold magad fordított esetbe lehet h fáj néha az igazság de jobb mint akár évekig hazugságban élni. Na és ott van 2 verzió lehet h megbocsát és éltek tovább kettesben vagy ha még akár húzod évekig az időt két okból fog gyűlölni. 1 mert megcsaltad 2 h évekig titkoltad és éveket vettél el az életéből.
2017. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki mindent most egyenlőre külön vagyunk mert egy kis időt kért hagy gondolja át 100% biztos hogy terhes már meg volt az hogy meggyőzödtem róla hogy valóban igaz-e amit mond bocs csak nem zsarolni akár -e .Az is biztos hogy én vagyok az apa .Elszúrtam de ennek meg is ittam a levét minden felelőséget vállalók a gyerek írant és csak reménykedni tudok benne hogy a párom megbocsájt.

A lány tudta hogy van párom akit szeretek már tiztaztam vele az elején .Azt is tudta hogy Bisex vagyok de ez nem igazán számít hogy a lány mit tudott vagy mit nem ha nem mondok el neki semmit az akkor is megcsalás és akkor is úgyanolyan vétkes vagyok mint ha nem mondtam volna el neki semmit

2017. júl. 26. 20:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Most ki a szitu veletek? 🙂
2019. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!