Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy vége, ha még érzek iránta?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon megromlott a kapcsolatunk, mindig nagyon féltékeny tipus volt, de ez most betetőzni látszik. Most már csúnya dolgokat mond, lejárat a családom előtt és az övé előtt is. Én kiosztom, hogy nehogy már ne legyen semmi önbecsülésem, összeveszünk, ő esküdözik, hogy megváltozik, de tudom, nem képes rá. Szeretnék elköltözni tőle, de nem tudom, hogy csináljam, hogy ne tudjon levenni a lábamról, és ne győzzön meg. Várjam meg míg összeveszünk? Vagy próbáljak határozott lenni?
2017. máj. 29. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozott. Mindenkinek jobb lesz ez így, neki is és neked is.
2017. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Határozottság nélkül semmire nem mész. Szerintem te már nem is szerelmes vagy belé, csak megszoktad. A csávó meg keményen ki is használja, hogy gyenge jellem vagy.
2017. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Kicsit azért írhatnál konkrétumokat, hogy mi a gond, hogyan járat le a családod előtt, mert ez így elég kevés információ. Egyébként nem értem. Ha nem tudod elhagyni, akkor még szereted. Ha szereted, akkor meg miért akarod elhagyni? Vagy ha már eleged van belőle, akkor nem is úgy szereted ahogyan kéne, de akkor meg simán el tudnád hagyni, nem húzna vissza semmi. Kicsit ellentmondás van az írásodban.
2017. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl. anyósom előtt azt mondta, hogy az én munkahelyemen csak k..ák dolgoznak,a húgom előtt meg azt, hogy élvezném, ha engem mindenki meg akarna du..ni. Minden családi eseményen megaláz, lenéz.
2017. máj. 29. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez egy szimpla k*cs*g. Mit szeretsz benne?
2017. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A fèltékenység ha nagyon durván tolja soha nem fog tudni megváltozni. Tapasztalat!


Magyaru téged is egy rib.inek tart? Vagyis hát nekem ez jött le.

Nem értem miért vagy vele.Szereted?

2017. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen hülye vagy,hogy eddig nem hagytad ott a francba akkor meg is érdemled....
2017. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél határozott. És utána ne találkozz vele barátilag se mert akkor megdumál újra.

Keress mielőbb mást.

2017. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Undoron kívül én nem nagyon tudnék mást érezni egy ilyen gyökér iránt. Azt szereted benne, hogy ócska k_nak tart? Akként is használ.

Ne "próbálj" határozott lenni - legyél az - fél óra sincs az egész, aztán csá.

2017. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Légy határozott. Erre a gyökérre ne pazarolj több időt. Azt meg ne hagyd hogy levegyen a lábadról. Ha esetleg bele kezdene a nyalizós szövegbe, gondolj közben a sok otrombaságra amikkel előtte illetett.
2017. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!