Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok, ha a párotok megcsalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a párotok megcsalna, akkor megütnétek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 20:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
En csak azt nem ertem ki olyan balkuki hogy ezutan meg leul a csajjal dumalgatni, hogy jaj mi lehetett a baj. Egyertelmu hogy nem az igazat fogja mondani a csaj, csalas helyett beszelhetett volna korabban magatol a csaj. Ha nem tetszik lelehet lepni viselni a magannyal jaro kovetkezmenyeket, vagy meglehet csalni es viselni a megcsalassal jaro kovetkezmenyeket. Ki mint veti ágyát...
2017. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Nem ütnélek meg, csak megfogadnám ennek a srácnak a tanácsát :D

2017. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem ütném meg. Nem ez a megoldás.

Sőt, ettől csak még kevésbé fog szeretni.

Ha megcsalt, akkor elindult egy lejtőn kapcsolat, már a megcsalás előtt.

Ha ezek után még meg is ütöd, akkor csak meredekebb lesz a lejtő és előbb fog teljesen elhidegülni, aztán elhagyni.

2017. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Sziasztok! Én nagyon is agresszív vagyok. De!!!! Sok minden közre játszik pl:Milyen idős kapcsolat ha két hónapos akkor nem szerelem az csak együttlét. Ha évekről beszélünk akkor ott már van ismeretség megszokás kompromisszum. Csaltak már meg sokszor. Van egy Édesanyám aki soha nem csalta meg az apámat tudom mert a négy fal között élte le az eddigi életét. Mindig arra tanított minket Nőt időset részeget nem büszkeség meg ütni. Szóval nem nem ütöttem meg soha nőt. Pedig hirtelen haragú vagyok nagyon is. Ez a hozott intelligencia hiánya hogy otthonról mit tapasztalt. Azt is mondta Édesanyám hogy ha egy nő bizonyos évek után ha el szánka magát alfa hogy megcsalja párját akkor le kell ülni megbeszélni mert valami hiányzik a kapcsolatból de ezt két embert érint. Két felé mehet mind ez. Egy ilyen botlás vagy szét választja őket vagy erősíti a kapcsolatot. Megszerezni nem nehéz a bizalmat vissza kapni a kihívás. Esetleg ha azon gondolkozol melyiket vállazd akkor a másikat, mert ha el gondolkozol akkor már baj van. Ha csak számod bánod akkor kérdezd meg tőle fog-e még kezet emelni rád úgy is hogy meg vonod magadtól egy időre a szabadságot. Addig még ki nem hívod a bizalmát. Ennek sajnos az az ára. Nagy harc magadban rágd át mit ér neked. Szép napot.
2017. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nem.

Az ütés és más agresszív megnyilvánulás a gyengeség, a tehetetlenség jele ilyen esetben.

(Megcsalt és mivel máshogy nem tudsz dominálni, az erőfölényedet próbálod kihasználni felette.)

Higgadtan át kell nézni rajta, mintha ott se lenne.

Törlöd mindenhonnan, ahonnan tudod, a fotókat, meg a dolgait, amit tőle kaptál kidobod.

Ha megcsalt, de elnézed neki, akkor tudja, hogy bármikor megteheti megint, így azon rágódni, mikor csal meg nem érdemes.

2017. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!