Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eláruljam a tesóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eláruljam a tesóm?

Figyelt kérdés
Tesóm csalja a férjét, és kikotyogta, hogy nagyon súlyos hüvelyi fertőzést kapott a pasitól akivel félrejárt. A helyzetet súlyosbítja, hogy gyereket is szült, de nem biztos benne, hogy ki az apja. Sógorom nagyon jó fej és emiatt sajnálom. Tesómmal már szinte alig beszélek emiatt. Nagyon nyomaszt, hogy tudom ezeket a dolgokat. Éljek bűntudattal, vagy inkább áruljam el a tesóm? Úgy érzem nincs jó döntés.

2017. júl. 26. 16:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem lesz a te hibád. Azért fogja elhagyni a nővéredet, mert megcsalta, átverte, megfertőzte. Azzal, hogy beszélsz a tesóddal, nem kényszeríted ki a bevallást, csak megpróbálsz hatni a józan eszére. Utána viszont az ő döntése, mit tesz.
2017. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

"Így viszont a Tesóm fogom elveszíteni, mert miattam kényszerül bevallani."


Ezt úgy írod, mintha egy ilyen emberi hulladékért kár lenne.

2017. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Egyrészt a tesód hibája lesz, ő nem bírt magával. Másrészt ha "elveszíted", akkor annyival is kevesebb hazug gerinctelen ember lesz körülötted.
2017. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
42%
Megbízott benned,elmondta neked.Ne szólj semmit,ne barmold szét más életét.Kiderül hogy a sógorodé a gyerek,akkor nagyot koppansz.
2017. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos, hogy elmondanám. Nem értem miért kell bárkinek eldicsekedni azzal, hogy megcsaltam valakit, nem elég maga a hűtlenség, még le is szégyenítem mások előtt..
2017. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az undorító,hogy betegséget is össze tudott szedni a tesódtól. Ezt ki kéne kúrálni. Mert kb az ember nem is tud róla, hogy ilyet elkaphat/ elkaphatott a feleségétől. Ez így tök aljas. Fullra joga van az egészségéhez. Én talán elmondanám. Illetve most elgondolkodtam picit. Lehet, hogy mégsem. De valószínűleg a fertőzés miatt el. Ez tök undorító. Egyébként rá lehetne szerintem venni a férjet, hogy ne rád hivatkozzon, hogy miért szakít a tesóddal; hanem hozzon fel valami más indokot , pl elmúlt a tűz, már nem érzi ugyanazt, és akkor te sem lepleződsz le,de a sógorod sem él tovább ilyen kapcsolatban. A gyerekeket majd szerintem megoldják. Szerintem megoldható lenne, hogy elhalgassa, hogy kapott tőled egy ilyen infot, hogy tesód összeszedett valami dolgot mástól.
2017. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%
*De mondjuk nem feltétlenül.Én nem ismerlek titeket. Meg amúgy hogy ki az apa, nem tudom,mennyire számít, mert a sógorod már magáénak érzi azokat a gyerekeket, attól függetlenül, hogy kitől vannak, meg a gyerekek is apjukként tekintenek rá, tehát szerintem lelkileg már ő az apjuk, simán látogathatja őket sokszor különköltözés után is, vagy nemtom, eleve kihez kerülnének. Bár ha bíróságra vinnék az ügyet, hogy tegyenek igazságot, hogy kihez kerüljenek a gyerekek, akkor lehet, hogy te is besározódnál, mert akkor meg nagyon nagy esély van rá, hogy lelepleződnél, hogy te köpted be a tesódat. Szóval durva egyébként, elég rossz helyzet.
2017. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
28%
Nem árulnám el. Ez családon belül problémákat okozhat ne jó ebbe belebonyolódni.
2017. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mondd meg sógorodnak,hogy kezdjen el nyomozni a tesód után. És remélhetőleg magától rájön,hogy csalja.
2017. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
8%
Na álljon meg a menet! A csalás gáz dolog, de nem látunk bele mások életébe és pláne közünk nincs hozzá. Elmondhatjuk a véleményünket a testvérünknek (és jó lenne nem emberi hulladéknak titulálni valakit ismeretlenül, lehet hogy más szempontból százszor jobb ember mint te, ki tudja???) Szóval a véleményünket adhatjuk, de belepofázni mások életébe, főleg ahol gyerek is van...senki nem fogja neked megköszönni. Javaslom olvasásra Ibsen: A vadkacsa című művét, ha nem tanultátok az iskolában. Jó döntés ha a saját életeddel foglalkozol.
2017. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!