Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eláruljam a tesóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eláruljam a tesóm?

Figyelt kérdés
Tesóm csalja a férjét, és kikotyogta, hogy nagyon súlyos hüvelyi fertőzést kapott a pasitól akivel félrejárt. A helyzetet súlyosbítja, hogy gyereket is szült, de nem biztos benne, hogy ki az apja. Sógorom nagyon jó fej és emiatt sajnálom. Tesómmal már szinte alig beszélek emiatt. Nagyon nyomaszt, hogy tudom ezeket a dolgokat. Éljek bűntudattal, vagy inkább áruljam el a tesóm? Úgy érzem nincs jó döntés.

2017. júl. 26. 16:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

Ha elmondod, akkor elveszíted a jófej sógorod és a nővéred is.

A testvéred ellen még bíróságon sem vagy kötelező vallani.

Én rájuk bíznám. Honnan tudod, hogy a sógornak nem volt hasonló kalndja? Nme ismered a házasságuk részleteit.

2017. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elmondod, akkor elveszíted a jófej sógorod és a nővéred is. "

Előző kominak erre a részére reagálnék. Akkor szerintem még a sógorral tarthatnak fent baráti viszonyt nyugodtan. A kérdező meg a sógor. Plusz amúgy a sógor meg szerintem tök hálás lesz, hogy felhívta rá a figyelmet.

2017. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%

Hát ő izé, van más megoldás is.. Minthogy például kicsit manipulálsz és úgy buktatod le a férje előtt, hogy nem tudja meg más, hogy neked közöd volt a lebukáshoz..


Egy "véletlen" találka, vagy üzenet rossz helyre,stbstb-


Lehet aljasan és kötsögül hangzik, de az emberek nem szeretik, ha más beleavatkozik az életükbe. Ha viszont "véletlen"folyván bukik le-mondjuk ez ha folyamatos, ahogy írod, akkor amúgy is magasabb eséllyel van-, akkor nem te tehetsz róla.

2017. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
De miért, basszus, miért kell beleugatni mások életébe? Ez az ő életük, ők választották egymást. Számomra ez majdnem akkora gennyesség, mint csalni. Rohadt jó lesz a gyereknek ha a szülei elválnak, hála neked. Ha ki kell derülnie, úgyis kiderül.
2017. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

16.,17,és 22.vagyok

"Ha ki kell derülnie, úgyis kiderül."

Na, ez tök jó, nekem egyszer azt mondták egy ilyen esetben, hogy dobjam fel a sorsnak, legyen ahogy lennie kell. Az is ilyen bonyolult szituáció volt. Meg nemtom, nekem pl azt mondták, mondjuk egyébként kicsit másfajta volt a szitu, tehát azt nem tudom, ebben a helyzetben mennyire működne, de azért leírom, hogy

a) feldobom a sorsnak, tehát legyen-történjen, ahogy lennie kell, nem avatkozom bele, majd magától megoldódik, ahogy sors szerint lenni kell neki, amit odafönt, születésünk előtt elterveztünk, maradjon meg akkor így meghagyva az a variáció

b) Kérdezzem meg, hogy ha pl olyan helyzetbe kerülne, akarna-e tudni róla, és ha azt mondja, hogy nem, akkor az történik, ahogy az a)-nál, vagyis nem teszel semmit, elhallgatod. Illetve ebben az esetben talán már nem pont az lenne. Vagy pedig az lett volna a másik kérdés, hogy ő elmondaná-e egy barátjának, hogyha tudomása lenne erről meg erről, és akkor innen le lehet vezetni a kérdést kapó számára, hogy akkor most fordítsunk, csavarjunk mégegyet a dolgon, mondjuk azt, hogy te vagy az a barát. De ezt a végén ezt az utolsót már nem kell feltétlenül. Amúgy az én esetemben is speckó az volt a kérdés, hogy szerelmet jósoltak nekem, azt amúgy nem kérdeztem, kivel , de az derült ki, arra utalt azt sugallta az emberke, hogy ővele. Mert nem mondta, hogy lenne más a képben. Na szóval az volt a kérdésem valaki máshoz, hogy honnan tudjam, hogy nem azért történt ez, hogy innentől lebuktassam a csajt, és a pasi így ezáltal innentől velem legyen. -Mert volt ott kölcsönösség érzelmi tekintetben- És akkor innen mondta az az illető, akivel még beszéltem, hogy ajánljam fel a sorsnak, legyen úgy, ahogy lennie kell. Mert ahogy meg van írva, úgyis úgy lesz. Mindenkinek aszerint, amit meg akart tapasztalni, és volt még egy klassz mondata, azon egy picit nevettünk is, értettem miről van szó, csak ez a mondat úgy kicsit furcsán hatott, de a szövegkörnyezetben érthető volt, hogy "Mindenkinek joga van a saját nyomorához." Tehát, hogyha ő most ezt akarta megtapasztalni, akkor erőszakosan nem vehetem el tőle, mert nem írhatom felül az ő megtapasztalási szándékát, és ezért mondta, hogy inkább kérdezzem meg, hogy ő szólna-e , vagy akarná-e tudni, merthogy ez a legtisztább, és így, ha a sors nem akarja, hogy beleavatkozzak, mert hagyjam ezt így, ahogy van, akkor az emberünk olyan választ fog adni.

Amúgy én nemtom, csak elgondolkodtatásnak írtam.

2017. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kétélű fegyver. Könnyen rosszul jöhetsz ki, ha beleszólsz, mert valakire mindig mérgesek az érintett felek. Egy gyermek van? Mióta házasok? Neked van családod? Férj, gyermek? Ez azért fontos, hogy ki lehessen zárni a "biztosan irigységből mondod" szituációt

Helyedben nem kapkodnám el a dolgot. Mindenképpen a tesóddal kellene megbeszélned, ha meg lehet vele. Látni kellene, hogy miért jutottak idáig.

2017. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

23-as vagyok

"Ha ki kell derülnie, úgyis kiderül."


Hát talán így kell kiderülnie, ha ez a sors, nem? :)

(mellesleg aki ennyire rinyál, az pont az olyan, aki már sumákolt és csalta a drága párját.. Nem hiába ajvékol az ilyen morális kérdéseknél.)


Mindent a sorsra fogni, csak a gyenge emberek mentsvára.

NA de komolyra fordítva, van abban valami, amit a 25-ös írt.


Valóban nem szólnék bármi áron én sem. Előbb tényleg érdemes kideríteni, hogy mit szól a másik fél a témához: hogy tudni akarná-e vagy sem.

Mert ha nem szeretné ha kiderülne, és csak fájó pont, de együtt maradnak azért, az úgy ramaty lehet.


Ha jóba vagytok, deríts ki, akár magadra vetítve a témát, vagy találj ki valamit,( ne direkt kérdezz így rá), és kérd ki a véleményét egy ilyen sztoriról.


"Pl képzel az egyik ismerősömet megcsalta a felesége, nem si gondoltam volna róla, mert jónak tűnt minden, ráadásul mindkettőt ismerem, és fura szemébe nézni a párjának.

Te mit tennél, hogyan viselkednél a helyemben? Érdemed szóvá tenni? Félek, hogy megbántom csak, te szeretnél tudni ilyenről?"


Vagy ilyesmi, most fáradt vagyok.

2017. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Amúgy azt hiszem bűncselekménynek számít, ha valaki tudatában van a fertőző betegségének és ennek ellenére a szexuális partnere elől elhallgatja, kiteszi őt a fertőzés veszélyének/megfertőzi.
2017. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tesó ide vagy oda... Ha már ilyen gerinctelen féreg, legalább úgy csinálná, hogy soha ne derüljön ki. Én nem lennék hajlandó még a tesóm miatt se ilyen lelkiismerettel élni, hogy tudom, lehet nem a saját gyerekét neveli. Egy "sima" megcsalásnál valószínűleg nem szólnék, csak a tesómat "osztanám ki" és elmondanám neki a véleményem, valamint megkérném, hogy a jövőben hagyjon ki ebből és intézze úgy hogy ne tudjak róla. Attól még szeretném, hisz a tesóm, akár milyen szemét embernek tartom az ilyeneket. Viszont itt két másik ember életéről is szó van. Gondoljatok már bele mit érezne a pasi ha x év után kiderül, hogy nem a saját gyerekét neveli??? De ami még szörnyűbb, hogy érezné magát szegény gyerek aki nem tehet semmiről, és egyszer csak "az apukája" már nem úgy néz rá, nem keresi a társaságát stb. Valószínűleg egy világ omlana össze mindkettőben. Én beszélnék a tesómmal és ha nem hajlandó elmondani az igazat a férjének elmondanám én. A többi az ő dolguk, de joga van tudni a férjnek és egy apasági vizsgálathoz is...
2017. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!