Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez csak szerintem gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm Facebookon(pasi) és megcsalta a barátnője. A csávó felképelte . Oké szakítottak,és azóta a csávó folyton ilyeneket posztol,hogy: minden nő egy büdös ribizli , a női nem xart se ér, gyűlöl minden nőt, mindeggyik egy kacsaszájú prosti stb. Ez csak szerintem gáz? (Lányok titeket kérdezlek inkább,persze pasi is válaszolhat).
2017. júl. 31. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

hát neki sem volt kötelező az összes csajt kipróbálni.

sosem lennék képes megütni egy nőt...bármit tegyen.

az ilyen nem férfi. meg is érdemli...főjjön csak a levében.

26/F

2017. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1# egyetértek,te jó fej vagy :)
2017. júl. 31. 07:56
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Én, egy részről megértem!


Másrészről, nem pártolom az erőszakot, nehogy valaki félreértse...


De, szerintem a srác, nagyon bízott a barátnőjében és ez nagy pofon lehetett neki is.


A csaj, meg megérdemelte, ha már a kedves édesapja nem nevelte meg kellőképpen.


Lehet lepontozni!


(Ja, egyébként, ezt nőként írtam!)

2017. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem arról szól inkább, hogy a srác azóta is szapulja a nőket a fosbookon?


Mert az szerintem gáz. Persze megértem, ha valaki szomorú, csalódott és kiábrándult egy megcsalás után, de attól még szánalmas ilyesmiket posztolni.


F

2017. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, amint kiadta a dühét és újra meg fog tudni bízni egy nőben... Ez a nézőpontja is változni fog!


Addig meg nem kell követni őt facen, ha ez ennyire zavarja a szemeteket, ő, így dolgozza fel.


(Egyébként, szerintem, jobb, mintha inna, vagy drogozna, vagy folyamatosan nőket ütlegelne...)


#2

2017. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*bocs #3-as
2017. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
csak átmeneti sztem. Majd lenyugszik idővel
2017. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

1. A barátnő részéről gáz a megcsalás, de az erőszak még gázabb.

2. Posztolgatni a lelki bajaidról facebookon gyerekes és primitív dolog, primitív emberek csinálják.

3. A srác immáron tőbb okból is primitív: megütötte a barátnőjét, hülyeségeket posztolgat, nem tudja kezelni az indulatait és még általánosít is, csak mert 1 nő átverte.

2017. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még ha meg is fordul ilyen a fejemben, nem aláznám magam ország-világ előtt.

31/f

2017. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Lehet lepontozni!


(Ja, egyébként, ezt nőként írtam!)"


Ha nem írtad volna hozzá,hogy nő vagy,lepontoztak volna.


Kérdésre:

Megértem a nőgyűlöletét,sajnos.De ne fészre fölösleges kiposztolgatnia ilyeneket.

2017. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!