Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért keres a mái napig az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres a mái napig az exem?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk együtt vagy 6-7 éve. Sok közös élményünk volt, szerettük egymást nagyon, de vége lett, igazából azért, mert meguntuk egymást. Ő megcsalt engem, illetve lebukott, hogy más lányokkal flörtölgetett, tettlegességig nem tudom, hogy fajult e annak idején a megcsalás vagy csak megállt ezen a szinten nála. A lényeg, hogy azóta neki is és nekem is lett más kapcsolatunk. Félévente egyszer mindig felhív,akkor kb 1 órát mindig beszélgetünk, úgy kb mindenről...gondokról,örömökről stb. Kb 2 hónapja szakított a barátnője vele és azóta nagyon sokszor kersett engem telefonon. Munka után egyszer meghívott egy kávéra, találkoztunk is egy fél órára...jó volt látni, megmondom őszintén, hogy megfordult a fejemben, hogy mi lenne ha.... De rá egy hétre amikor beszéltünk annyira lekezelő és flegma volt velem, hogy nem tudtam hova tenni a dolgot. Mire volt ez jó neki? Egyáltalán minek hívogatott eddig? Lehet hogy a személyes találkozás nem jött be neki?

#kjm
2017. aug. 13. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
en ezt sose ertettem az ex az ex miert kell vele foglalkozni. megcsalt. mas lanyokkal beszelgettet ilyen fiuval nincs mit foglalkozni szerintem. szakitott a baratnoje vele? akkor azert keress mert jo lennel most te neki hidd el. Ha egyszer megtette maskor is megteszi. Ketto miert erdekel az hogy bejott e neki be vagy nem? . hat kit erdekel van annyi fiu majd talalsz jobbat hidd el :)
2017. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. aug. 13. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, hogy mi tud változni hirtelen. Egyszer teljesen normális,kedves, szinte udvarol, következő alkalommal flegma, lekezelő. Nekem a volt férjem ilyen és nem tudok kiigazodni rajta.
2017. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!