Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha a barátom 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátom 3-4 napig nem keres? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés
A barátom külföldi, eddig távkapcsolatban voltunk, de január végén odaköltözöm hozzá. Ennek ellenére furcsállom, hogy néha napokig nem is keres. Igazából nem hiszem, hogy megcsal, meg az is igaz, hogy általában nagyon elfoglalt, most pedig tudom, hogy hazautazott a családjához az ünnepekre. De azt is tudom, hogy ha én igazán szeretek valakit, akkor legalább egy rövid üzenetet írok minden nap. És furcsa, hogy ő nem. Szerintetek lehet, hogy ő ilyen típus, vagy ez azt jelenti, hogy nem túl erősek az érzelmei? (amúgy én nem akarok neki írni, mert tudom, hogy csak évente egyszer látja a családját és nem várom el, hogy ilyenkor is velem foglalkozzon, de azért jól esne, ha tudnám, hogy néha eszébe jutok azért) 24/N

2014. dec. 23. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi is csak így vagyunk jelenleg, de mindig keressük egymást.
2014. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 viktorvarga ***** válasza:
akkor derül ki minden amikor ott az idő h összeköltözés..ha kifarol szopatott ,ha akarja akkor csak elfoglalt volt,v kiélte magát amig lehet xd
2014. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát ez a költözés elég biztos, mert kaptam ott munkát, ahol ő lakik, sőt ő maga segített munkát keresni...


Amúgy első, a "mindig" az milyen gyakran van?

2014. dec. 23. 21:49
 4/11 Domovoy ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem furcsa. Legalábbis számomra. Én 26F vagyok, de magamból kiindulva hasonlóan tudo nélkülözni BÁRKIT napokig, mert épp olyan a közeg vagy hangulat. Nem kell ebből tragédiát csinálni, vagyunk így pasik, szeretünk magányra is vágyni, hogy aztán édesebb legyen a viszontlátás. :)

Persze téged is megértelek jelen időszakban, mikor karácsony lévén dúlnak benned az emocionális érzelmek. :)

2014. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is tavkapcsolatban vagyunk, de kozben minden nap, reggeltol estig beszelgetunk
2014. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mint 5-ös, reggel írok neki, aztán estig, most is beszélünk pl. Ez így van, ameddig nincs tali.
2014. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. dec. 23. 22:14
 8/11 Domovoy ***** válasza:
Én meg csak tudnám miről tudtok annyit picsogni? :D Reggeltől-estig? Jól ráértek...
2014. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát... akármiről lehet :D Élőbe vagy chaten, a pároddal csak van miről beszélni nem? :D
2014. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Domovoy ***** válasza:
Hát... nekem ugyan nincs, már vagy 3 éve. :D
2014. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!