Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy nem veszi észre a férj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem veszi észre a férj, hogy megcsalja őt a felesége? Az iskolából miért nem csapják ki?

Figyelt kérdés

Elég durva sztori, lehet sokan kamunak fogjátok hinni, de rengeteg ember beszél már erről az ismeretségi körömben, és szabad szemmel látták is páran.

A lényeg, hogy van egy család, 2 gyerekkel. Az egyik gyerkőc ovis lehet, a másik középsuliban most lesz végzős.

A feleség egy szakiskolában tanít, mint testneveléstanár. Van egy diák, akivel elég közeli kapcsolatba került a kedves asszonyunk. Annyira, hogy az iskola parkolójában nyilvánosan csókolózgatnak, kezet fognak, ölelgetik egymást. Ezt 3 (!!) ismerősöm látta (van amelyik többször is), és nincsenek valami nagy beszélőviszonyban, szóval nem hiszem, hogy összebeszéltek volna hogy jajj találjunk már ki valami pletykát.

Ha nem lenne elég ez, megnéztem a nő facebook oldalát, és a fiúval van egy közös képe meg a SZÜLEIVEL is, ballagási fotók. A "pár" nagyon ölelgeti egymást rajta, és szívezgettek a komment szekcióban.

Lehet a férjének nincs facebookja, de én el nem képzelem, hogy nem juthatott a fülébe ez. Azt mondták, nincs ember, aki elmondja neki. Komolyan, egy fél város ezt beszéli már és ez sem elég ahhoz hogy végre megtudja?

A másik meg ami felzaklatott, hogy tanár-diák viszony NYILVÁNOSAN és nem csapják/csapták ki az iskolából egyiket sem? Ezt hogy? Igaz, nincs jó híre egyáltalán annak a sulinak, de nem tudom elképzelni hogy lehet ennyire töketlen egy igazgató.

Nektek mi a véleményetek erről az egészről? Van olyan, hogy tudja a férj hogy csalja őt az asszony, de valami miatt mégsem váll el tőle?


2017. aug. 15. 20:23
 1/10 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Mennyivel boldogabb lenne a világ ha mindenki a maga dolgával foglalkozna. Nem mindegy az neked, hogy a férj miért nem válik el? Egyáltalán honnan tudod, hogy nem válnak? Honnan tudod, hogy tanítvány? Mennyi idős a fiú?
2017. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Egy tipikus pedofíl tanárnő.

A nőknek mindent lehet. Még ezt is.

2017. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt középsulis diákkal van a nő (bár szakiskolában még idősebb fiatalok is járnak), szóval pedofil nem lehet. Ha senki nem mondta el a pasasnak, akkor mondd el te, ha ennyire felháborodtál. A sok homokos meg nyugodtan szidhatja a nőt, de pasikáim, ne felejtsük el a tényeket sem. 1. a nők kevesebb hányada csalja meg a párját. 2. ha a pasi nem teljesít semmilyen téren, és a nőnek egy fiatal srácra van ehhez szüksége, ott a férjnél valami nagyon nincs rendben (elvégre normális esetben a tini sosem lehetne jobb a középkorú pasinál). 3. honnan veszitek, hogy a férj nem csalja az asszonyt (és hogy esetleg nem ő kezdte az egészet)?

Egyébként nem értem, hogy a válaszadók nagy része miért nem veszi számításba a fentebbi 3 pontot (persze biztosan volna még több is, de így gyorsban ezek jutottak eszembe).

2017. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
60%

Letölthető változatot nem tudok, de itt gombokért megkapod ezt a könyvet: [link]

Régi könyv, de szerintem azóta sem változtak sokat a nők és a férfiak...

2017. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
Lehet tud róla és megegyezés alapján nem vállnak. Nekem van ismerősöm, aki férjével leült megbeszélték hogy kapcsolatuk már 0, ettől függetlenül együtt laknak, esténként együtt alszanak de mindkettőjüknek van párja. Ők épp valamilyen üzleti értekből nem mennek szét.
2017. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy nem kedves kormányunk effelé halad, mert a meleg az gáz, viszont Benkőt berakják a TV2-be nyomatni burkoltan, hogy milyen jó is a pedofilia.

Meg ugye Fideszes képviselőknek 14-15 éves lányokkal van viszonyuk, és a többi.

Ha a kormány ezt reklámozza, előbb-utóbb az iskolába is bejön.

2017. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Lennék a diák helyében...xD
2017. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Gusztustalan.
2017. aug. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2017. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ebben a sztoriban te vagy a legunszimpatikusabb. Az ilyen minden lében kanál sz**rkeverő férgeket utálom a legjobban. Nem mindegy neked, hogy mit csinálj a férje vagy miért nem rúgják ki?


Egyébként meg képzeld, az igazgatónak nem sok beleszólása van ilyen esetben, mert kirúgni egy tanárt alapos indokkal lehet csak, szóbeszéd, pletyka, mendemonda alapján nem nagyon. Erős is bennem a gyanú, hogy kitaláció ez az egész, a tanár hírnevét akarod rombolni, és azért írtad ki ezt a mocskot, hogy mutogathasd, hogy már a neten is terjed a pletyka, hogy még erősebb legyen a tanár körüli kavarás...


Ugyanis én nem hiszem, hogy egy tanár ennyire hülye lenne, hogy nyilvánosan smárolgat egy diákjával, hogy bárki simán láthatja. Kamu az egész.

2017. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!