Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekel, ha megcsal. Normális ez így?

Figyelt kérdés

A nagy szerelmemmel már régen szakítottunk, csak vele nem éreztem így. azóta voltak fél éves-1 éves kapcsolataim. Szerettem őket, ők is engem. Mégse zavart 1 pillanatig se, ha esetleg megnézett más nőt, sőt az se zavart, amikor az egyikük megcsalt és kiderült. Képes voltam együtt maradni vele továbbra is. Bár aztán vége lett, de nem emiatt, hanem mert elköltözött külföldre.


Ez miért van? A nagy szerelmemnél pedig akkor is halálosan féltékeny voltam, ha csak ránézett más nőkre... És tudom, hogy ha újra összejönnék vele ugyanolyan féltékeny lennék.


18/L


2011. dec. 20. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem voltál beléjük szerelmes. Így normálisnak mondható.
2011. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert az szerelem volt, a többi meg nem.
2011. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De pont, hogy szerelmes voltam beléjük. A szerelem nálam nem olyan nagy dolog, mint az a feltétlen szeretet, mint amit az az egy iránt éreztem. Miért nem tudok mást ennyire szeretni?:( Pedig nem kerestem görcsösen pasit, nem ugrottam bele egy új kapcsolatba...
2011. dec. 20. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Maximum magadnak magyaráztad be hogy szerelmes vagy azokban is. Te szerelmesnek AKARTAD HINNI magad ezekben az esetekben, valójában csak elfogadtak őket.

Ezek után normális, igen.

2011. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak, miért nem szerettem őket? Tényleg vártam egy új kapcsolattal, bár ezen a nagy szerelmen sose fogok túllépni.
2011. dec. 20. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Te azt sem tudod mi az a szerelem, ha ilyen könnyen ( úgy hiszed) szerelembe esel. Amúgy 18 éves vagy, és többes számban beszélsz a több fél - 1 éves kapcsolataidról? Hány évesen kezdted?
2011. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LadyLee ***** válasza:

18 éves vagy az isten szerelméért!


Örülj, hogy eddig 1x szerelmes voltál. A többi nyilván nem volt az. Azon keseregni pedig, hogy mást miért nem tudsz úgy szeretni, azt hiszem szintén eléggé korai még...

2011. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LadyLee ***** válasza:

"bár ezen a nagy szerelmen sose fogok túllépni"


18 évesen mindenki így érzi, bár nekem azért legalább volt annyi józan belátásom, hogy tudjam, hogy ez jó eséllyel f@szság.

2011. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
így van, a szerelem nem jön könnyen, ne akard erőltetni, rég rossz ha kell. Jön az magától ha jönnie kell. Adj esélyt a pasiknak aztán akivel tényleg jól érzed magad azzal hajrá.
2011. dec. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!