Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom, hogy megcsal a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy megcsal a párom, de nem érdekel. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
A téli és a nyári szezont külföldön töltöm. Egy alkalommal amikor hazajöttem, a laptopját bekapcsolva felejtette, amit egyébként jelszóval véd. Kényszert éreztem, hogy átfussam a böngésző előzményeit. Itt találtam egy ismerkedő oldalt. Mivel elmentette az ismerkedő oldalon a jelszavát, így könnyen beléptem. Nagyon sok levelezése volt, és találtam közte egy olyat, ami egy második találka lehetőségéről szólt. Elsőre rossz érzés fogott el, de pár nap alatt elmúlt. Ma már tényként kezelem a kicsapongásait, és valahol meg is értem, hiszen én hónapokat töltök külföldön. Egyedül attól félek, hogy elkaphatok tőle valamit, ha összeszedi valakitől. Ha otthon vagyok, akkor rendszeresen élünk nemi életet, de csak gumival. A védekezésre én kértem, mert felvetettem neki, hogy nem tudhatom kivel és mit csinál akkor, amikor külföldön vagyok. Erre persze azt mondta, hogy hülye vagyok, mert ő nem csal meg senkivel. (Persze én már tudom, hogy ez nem igaz.) Ugyanakkor lelki társak vagyunk, már majdnem 16 éve tart a kapcsolatunk. Soha nincs köztünk vita, és ugyanolyan jó együtt, mint az elején.

2017. aug. 17. 15:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

a nőd egy r*ngyó, te meg szolgalelkű papucs

a nagy duó


szedd már össze magad

2017. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

69%

"A védekezésre én kértem" A kérdező a nő.

2017. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekelt. Miután lebukott, én hazaköltöztem. "Hosszú hétvégére a haverokkal pecázni ment", kedd délután jött haza, én szombaton költöztem ki. Vigaszként lecseréltettem a lakása ajtaján a zárat, és kb fél kg nyers kockára vágott húst és májat rejtettem el a lakásában a leglehetetlenebb helyekre :D
2017. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy exem megcsalt e, nem kizárt, de a végén egyáltalán nem érdekelt. Mondjuk akkor már az egész kapcsolatra tettem magasról, és nem sokra rá szakítottam vele. Ha valakit szeretek, nem nagyon bírom elviselni, ha mással is van. Mondjuk 16 év után egy félig meddig nyitott kapcsolatot meg tudnék fontolni, de szigorú szabályokkal.
2017. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
A lelkivtársak miòta d@gnak egymással? Ha meg d@gnak egymással, akkor miért nem csak egymással csináljàk?!
2017. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tudod, ha neked jó így, akkor semmi gond. Én nem tudnék elképzelni egy ilyen kapcsolatot.
2017. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%

Szinte biztos, hogy férfi a kérdező. Egy nő simán kidobta volna a pasiját, hiszen könnyedén talál másikat.

Ennyire szánalmas csak egy férfi lehet, mert ők csak nehezen találnak másik nőt. Ezért a kérdező is inkább bebeszéli magának, hogy ez őt nem zavarja, mert fél tőle, hogy nem talál magának másik nőt.

"Nagyon sok levelezése volt" Csak egy nő kap sok levelet. A férfiak örülnek, ha egy nő válaszol nekik.

"Erre persze azt mondta, hogy hülye vagyok, mert ő nem csal meg senkivel." Ez is egy tipikus női válasz...

De az sem kizárt, hogy tévedek.

2017. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem konnyu azzal dobalozni ugy a huseggel, hogy kozben kenyelmes, egyuttelos kapcsolatban tesszuk ezt. Az embernek vannak szuksegletei, nyilvan tartja magat jo ideig, viszont ha evekig tartja magat a felallas, akkor piszok nehez. (Errol bocsanat, de tenyleg csak olyanok itelkezzenek, akik vegig csinaltak 3-5 evig legalabb szerintem.)


Egyebkent en is felajanlanam a nyitott parkapcsolatot.

2017. aug. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

""Nagyon sok levelezése volt" Csak egy nő kap sok levelet. A férfiak örülnek, ha egy nő válaszol nekik."


Nem mindenki olyan csúnya, mint te...


Kérdező, engem aztán nem érdekel, ha a párod megcsal, meg az se ha ez téged nem zavar, de az biztos hogy én hasonló módon bosszút állnék, mint itt az egyik válaszoló a hússal meg a zárral. Imádlak amúgy, by the way. :-D

2017. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aki neked a lelki társad... az megvár téged, szeretetben és hűségben, és csak neked adja oda magát... neked rég szakítanod kellett volna.
2017. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!