Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsalja a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalja a párját, lehet olyan, hogy rájön mégis őt szereti?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, csak elgondolkoztam a témán. Tehát ha akár nő, akár férfi esetlegesen megcsalja a párját, de komoly kapcsolatban élnek! viszont ez egy egyszeri alkalom (pl. egyéjszakás kaland, részegen stb.) létezik olyan, hogy teljesen megbánja amiért másnál kereste úgymond a "boldogságot", és rájön, hogy mégis az aktuális párját szereti, vele akar lenni?
2017. aug. 27. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Van esély rá. Főleg, ha rádöbben a különbségre.
2017. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az esetek többségében így szokott lenni szerintem.
2017. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, vagy rajon hogy a parjat szereti. ( szerintem eleg gyakori) Vagy arra jon ra hogy mar nem. De mindenkepp rajon valamire:)
2017. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nőnél nem,férfinál esetleg de abból a kapcsolatból inkább menekülnie kellene nem pedig újult kitartással beleragadni a xarba.
2017. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Létezik. Nőnel és férfinel is.
2017. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Persze persze,haggyukmánibolykátlol 😂
2017. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"egyéjszakás kaland, részegen" Mindegy, mit gondol utána, kidobom, és kész. Nem vagyok hajlandó együtt élni egy köztudottan ribizlivel.

A férfiaknak meg nem jön össze ilyen, ha meg mégis, akkor az azért van, mert kereste, mivel otthon nem kapta meg. Max arra jön rá, hogy mással sem jobb...

2017. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy én akkor is a párom szerettem amikor szeretőm volt...Most is szeretem, de mivel már nem nagyon igényli a szeretetem és nem tudom kinek kiadni, simán tartanék szeretőt újra. Meg szerintem az ember nem magántulajdon, szeretni jó, egyszer élünk, nem vagyunk monogámok, nem a másik bántása a cél, hanem, hogy egy stabil család maradjon úgy, hogy én is boldog legyek, felőlem tarthat ő is csak ne legyen másba szerelmes...

40/F

2017. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!