Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, ha a párom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom volt szeretőjét nem akarom a közelében látni?

Figyelt kérdés

Rájöttem és bevallotta a barátnőm, hogy az előző hosszú kapcsolatának az utolsó négy évében megcsalta egy másik hapsival az akkori élettársát. Akivel megcsalta, az ügyfele volt a biztosítás bizniszben, amit most is csinál a párom. A barátnőm már másfél éve elköltözött a hosszú élettársi kapcsolatától, és a szeretőjét is várta, hogy tán megteszi ezt a lépést, de ő csak szexre használta a páromat, aki viszont többre vágyott ezért most idén tavasszal mondta neki, hogy nagyon sajnálja, hogy a hapsi így döntött, vagyis nem döntött sehogy, ezért csak barátként (és ügyfélként) akar szerepelni az életében.


A hapsi ezt tudomásul vette, de azóta is küldi neki a (vicces) szex videókat, meg képeket. Amit a párom nem is bánt (mert hogy a hapsi éveken keresztül így "kommunikált" vele), míg egyszer észre nem vettem, hogy miket kap tőle. Akkor irt neki, hogy ilyen tartalmakat nem kér tőle.


Megbízom a páromban, de valahogy mégsem kívánom a közelében tudni. Pedig ügyfele, meg (mivel hentes külföldön), rendszeresem hozza az olcsóbb hentes árut. Mit lehet tenni?



2017. aug. 28. 09:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
17%
Lődd le a férget és a csajt is. Engem megcsalt az asszony. Elkaptam azt akivel volt és úgy megvertem, hogy még most is sántít. Az asszony is kapott 3 orbitális pofont tőlem és még többet is érdemelt volna. A rendőrök leszarták, hogy a csávó meg az asszony feljelentett, mert jóban vagyok velük. Hamis váddal őket gyanúsították meg a csávó 1 évet kapott, az asszony meg házi őrizetet. Megmondtam neki, ha még egyszer megtudom én megölöm a szeretőjét és őt is.
2017. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!