Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, ha a párom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom volt szeretőjét nem akarom a közelében látni?

Figyelt kérdés

Rájöttem és bevallotta a barátnőm, hogy az előző hosszú kapcsolatának az utolsó négy évében megcsalta egy másik hapsival az akkori élettársát. Akivel megcsalta, az ügyfele volt a biztosítás bizniszben, amit most is csinál a párom. A barátnőm már másfél éve elköltözött a hosszú élettársi kapcsolatától, és a szeretőjét is várta, hogy tán megteszi ezt a lépést, de ő csak szexre használta a páromat, aki viszont többre vágyott ezért most idén tavasszal mondta neki, hogy nagyon sajnálja, hogy a hapsi így döntött, vagyis nem döntött sehogy, ezért csak barátként (és ügyfélként) akar szerepelni az életében.


A hapsi ezt tudomásul vette, de azóta is küldi neki a (vicces) szex videókat, meg képeket. Amit a párom nem is bánt (mert hogy a hapsi éveken keresztül így "kommunikált" vele), míg egyszer észre nem vettem, hogy miket kap tőle. Akkor irt neki, hogy ilyen tartalmakat nem kér tőle.


Megbízom a páromban, de valahogy mégsem kívánom a közelében tudni. Pedig ügyfele, meg (mivel hentes külföldön), rendszeresem hozza az olcsóbb hentes árut. Mit lehet tenni?



2017. aug. 28. 09:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9.: akkor legyél a naiv balek, erre nem lehet mit mondani. Majd a saját pofáraesésedből talán tanulsz
2017. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
És még meg is verte? És a párod tűrte és oda volt érte? Nagyon atgondolnam az egészet. A parodnak minden kapcsolatot meg kéne szakítania vele. Olcsó húst hoz, de bántotta a nőt? Úgy elhajtanam , hogy csak na.
2017. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Balek vagy kérdező.
2017. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12.: az exe verte és akivel az exét csalta, az hozza az olcsó húst :D
2017. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

"Megbízom a páromban"

Ez lenne az utolsó gondolatom egy olyan nőről aki 4 éven keresztül csalta az élettársát.

2017. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ahogy a 14-es válaszoló írta! Az a kérdés, mennyire hagyhatott benne érzelmileg (és a titkos kapcsolat izgalma) mély nyomot ez a pár év. Azért bízok benne, mert ő döntött úgy, hogy megszakítja a kapcsolatot, nem kényszer miatt!


Viszont az nem tetszik, hogy barátként tekint rá, mert hogy ő nem bántotta és ő adott neki elég erőt, hogy ott hagyja az élettársát. Bár abban megegyeztünk, hogy távolságot tart és egyre távolodik, még barátként is. Mivel szerintem a pasi csak kihasználta. Még ha ez a pá páromnak jól is jött.

2017. aug. 28. 11:23
 17/21 A kérdező kommentje:
Meg aztán ő is elismerte, hogy valószínűleg csak kihasználta öt, de érzelmileg akkor is közelebb van még mindig hozzá, mint minden más barátja. Eleve nekem szokatlan, hogy több száz ügyfele van, ezeken keresztül több ezer ismerőre, csak itt helyben, egy 10.000 lakosú kisvárosban. Gyakran jönnek kötelezőt kötni.
2017. aug. 28. 12:06
 18/21 anonim ***** válasza:

Én offolnám a csajt.

Na mindegy, csak ne ide gyere sírni ha megcsalt.

2017. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy régen rossz döntéseket hozott az életében, nem jelenti azt hogy megint azt fog. Pláne hogy saját maga lépett ki ebből. Továbbá ha egy bántalmazó kapcsolatban volt megrekedve, értelemszerűen félt kilépni és ezért választotta a szeretőséget. Ha mást nem csalt meg soha, akkor ez még nem ok a bizalmatlanságra. Mondd el neki hogy tartsa magától távol, ennyit tehetsz.
2017. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kedves 19-es, szerintem is így van. És köszönöm mindenki eddigi válaszát!
2017. aug. 29. 07:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!