Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El hagyjam az a párom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkop0011 kérdése:

El hagyjam az a párom, akivel érdekből vagyok, (vele alapozhatok a jovomre, annyira gazdag) vagy menjek vissza, konyorogjem vissza az exemhez, akinek már nem biztos hogy kellek?

Figyelt kérdés

Annyira gazdag alatt azt értem hogy az ossz vagyona kb 400-500millio..

Szóval hagyjam el őt?

Egy olyan ért aki már nem szeret, de én igen ?

A gazdag csajszival, 6 hónapja vagyok..

De ő nagyon szeret engem, ki derült hogy 2 hónapig csaltam az exemmel..( kétkapuztam) ekkor az exem el hagyott, de a gazdag meg meg tartott maga mellett..



2017. aug. 28. 21:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%

szia,láttam elég sok negatív választ kaptál.

ha az exedet szereted még,akkor dobd el a vagyont és harcolj érte,hogy megint rajongjon érted. a gazdagnak valószínűleg csak szexre kellesz,jóval idősebb is nálad viszont az exed nagyjából veled egykorú lehet. a helyedben szakítanék a jelenlegivel,de barátságban válnék el tőle és visszahódítanám a régit! :)

Sok sikert!

2017. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező! A gazdag nőt válaszd! Ráadásul Ő szeret téged, a másik meg nem.
2017. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Mi az, ami miatt nem szereted a gazdag nőt?

Ha ez megvan és tudsz ezen javítani, akkor lehet nem kellene otthagyni és tényleg boldogok lennétek.


Ha a két nő nem ismeri egymást, szerintem puhatolózd ki, hogy vissza mehetnél-e.

2017. aug. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha téged egy Maserati boldoggá tesz... nem vagyunk egyformák.

Engem nem tenne boldoggá, ha Maseratit nem is de egy prémium kategóriás autót símán tudnék venni anélkül, hogy hitelbe vernèm magam, de egyszerűen nem érdekel.

Inkább utazgatok a családommal, közös programokat csinàlunk, hogy legyenek közös élmények, és tudom hogy olyannal vagyok aki szeret és akit én is szeretek. Tök mindegy, hogy luxusszállodában vagy vadkempingezve a tengerparton.

Ha neked minden a pènz, akkor vàlaszd azt. Ha az érzelmi boldogság a fontosabb, akkor meg azt.

Bár azt a szegény nőt sajnálom, mert hiába mondod, hogy nem használod ki, de igen. Kihasznàlod. Mert ő azt hiszi, hogy szereted, de valójában nem.

Amúgy meg a Maserati dolog kamu lehet, Magyarországon nem sok embernek van, beszélgettem a magyarországi Maserati kereskedés tulajával, ő mondta, hogy 10 alatt van azoknak a száma akik az országban rendelkeznek ilyen autóval.

Az a pár ember akinek meg van, azok nem a magadfajta macskajancsinak fogják odadobni mint ajándékot.

Szóval szerintem kamu...

2017. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas hímringyó vagy. Mekkora kamu kérdés!!!!
2017. aug. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell eldöntened, hogy a szerelem tesz boldoggá vagy a pénz.
2017. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
63%

Håt ha ennyire isten ajándékának tekinted a mostani helyzeted, akkor nem is értem, hogy ez miért kérdés. Maradj vele és ha vége akkor keress egy másik pénzes mamit.


Ja és, nézd meg a Hogy legyel latin szerető c. filmet.

2017. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén?

A pénz jó dolog.

Sok-sok év tapasztalattal mondom neked, hogy a szerelem elmúlik.

Én maradnék, de ez én vagyok. Jó dolgok az elvek, csak abból nem lehet kenyeret venni.

2017. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
69%
#28 szerencsére van, akinél nem múlik el a szerelem évek múlva sem. Szintén tapasztalat.
2017. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
46%
nyomjál egy képet a maseratirol ;)
2017. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!