Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El hagyjam az a párom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkop0011 kérdése:

El hagyjam az a párom, akivel érdekből vagyok, (vele alapozhatok a jovomre, annyira gazdag) vagy menjek vissza, konyorogjem vissza az exemhez, akinek már nem biztos hogy kellek?

Figyelt kérdés

Annyira gazdag alatt azt értem hogy az ossz vagyona kb 400-500millio..

Szóval hagyjam el őt?

Egy olyan ért aki már nem szeret, de én igen ?

A gazdag csajszival, 6 hónapja vagyok..

De ő nagyon szeret engem, ki derült hogy 2 hónapig csaltam az exemmel..( kétkapuztam) ekkor az exem el hagyott, de a gazdag meg meg tartott maga mellett..



2017. aug. 28. 21:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted komolyan van itt olyan, aki irigy rád? :D Örülök, hogy nem vagyok a helyedben, mert nekem égne a pofámról a bőr. Ha nem hiszed el, a te bajod, ennyi IQ-val, mint amivel te rendelkezel, meg sem lepődöm. És tudod mi a baj? Ahogy írtad is, "kihasználod". Többre vinné a világ, ha a tárgyak adta lehetőségeket használnánk ki és nem az embertársainkat.
2017. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés. :)

Normális válaszokat vártam ..

Felvágásnak tartjátok mert nektek nem adta meg a jó Isten ..

És ez nem minden napi valóban ..

Nem fevágni akartam .. Szimplán tényközlés, éppen erre .

Hogyha egyből kombinálnátok .. meg kavarnátok .. Mindegy is ..

2017. aug. 28. 21:18
 13/32 A kérdező kommentje:
A lehetőséget használom ki , nem a barátnőmet.
2017. aug. 28. 21:19
 14/32 anonim ***** válasza:
87%
Miért ismersz minket, hogy belelátsz, hogy nekünk mit adott? :) Hidd el nálad biztos boldogabb vagyok, hisz én nem ilyen értékrendben élek, mint te. Te ülsz a sportkocsidba, miközben dug egy mami felcsatolhatós műbrokival...én ülök a Suzukimban, mert azért legalább én dolgoztam meg és vettem magamnak a barátnőmmel, aki , azért szeret aki vagyok :)
2017. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Nem ismerlek.

De ha már egyből így teszel nekem , hogy ,,fel csatolt műbroki" , mikor én le írtam mi a helyzet ..

Teljesen mást adsz elő , ami a válság .

S sérteni akarsz vele, ne csodálkozz ha ki fordulok magamból, hol ott én nem bantottalak egy szóval sem :)

2017. aug. 28. 21:24
 16/32 anonim ***** válasza:
76%
Ásd el magad,te analfabéta.
2017. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%
Én mennék ahhoz a lányhoz akit szeretek.
2017. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem az isten adta ezeket, cicuka.
2017. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Akkor?
2017. aug. 28. 21:35
 20/32 anonim ***** válasza:
91%

Ó, egy fiúprosti :O

Hát, te érzed, neked mi fér bele! Én elhagynám azt, akit nem szeretek, akkor is, ha a másik lekoptat, de neked kell tudnod, hogy hogy kell döntened.

2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!