Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El hagyjam az a párom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkop0011 kérdése:

El hagyjam az a párom, akivel érdekből vagyok, (vele alapozhatok a jovomre, annyira gazdag) vagy menjek vissza, konyorogjem vissza az exemhez, akinek már nem biztos hogy kellek?

Figyelt kérdés

Annyira gazdag alatt azt értem hogy az ossz vagyona kb 400-500millio..

Szóval hagyjam el őt?

Egy olyan ért aki már nem szeret, de én igen ?

A gazdag csajszival, 6 hónapja vagyok..

De ő nagyon szeret engem, ki derült hogy 2 hónapig csaltam az exemmel..( kétkapuztam) ekkor az exem el hagyott, de a gazdag meg meg tartott maga mellett..



2017. aug. 28. 21:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

"szerencsére van, akinél nem múlik el a szerelem évek múlva sem. Szintén tapasztalat"


Én elhiszem, hogy Vajna Tíminél se múlt el, de legyünk realisták.

A szerelmet ne keverd össze a szeretettel. Tudományosan bizonyított tény, hogy a szerelem egy biokémiai reakció, és ahogy jött úgy el is múlik.

De legyen neked igazad, és biztos te így vagy.

Viszont sok kapcsolat után én a pénzt választanám. Nő van minden sarkon, pénzes meg nem akad mindegyiken.

2017. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem keverem össze a kettőt, tudom mi a különbség a szeretet és a szerelem között. Mondom, én is tapasztaltam már sok mindent az életben, és nem élek olyan életet, mint Vajna Timi. Számomra nem lenne elég, hogy egy pénzes zsákhoz bújjak oda idősebb koromban vagy egy méregdrága autót simogassak, ha ki akarom fejezni a szeretetem. Ahány ház, annyi szokás. Ha neked és a kérdezőnek a pénz a minden, váljék egészségetekre.
2017. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!