Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Néhány hete ismerkedek egy lánnyal, volt már jó néhány randink, csók, kézenfogva járás, de valamiért még nem akarja a szexet. Nem beszéltünk róla, nem akarom erőltetni meg siettetni, mert amúgy nagyon bírom a lányt és nem akarom elszúrni. Viszont egy korábban megismert lánnyal, akivel nem jutottunk tovább a szexnél, időnként most is összejövök, feszültség levezetés céljából. Ha az új barátnőmmel lesz szex, akkor nyilván ezt a régi csajt lépítem. De ez addig az új lány megcsalásának számít, vagy ilyen esetben nem?
2017. szept. 6. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Annak számít.
2017. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha ő szexelne mással, miközben ti randiztok, ismerkedtek, az téged hogyan érintene?
2017. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Emberek hogy tudnak ilyen felszines erzelmi vilaggal elni? Hihetetlenul undorito.
2017. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jártok még, akkor technikailag nem az, csak kiábrándítóan komolytalan.

31/f

2017. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Inkább csak részedről komolytalan. Ha érdeklen egy kicsit is a lány, akkor nem csinálnál ilyet vele, hanem rá koncentrálnál.


Így magadtól elveszed a "varázst". Egyik lukról ugrottál át a másikra és kész. Majd jön a kövi luk stb. Néha az is képes plusz "fűszerezést" adni két ember kapcsolatonáak, ha kivárod, hogy a dolgok megtörténjenek mikor eljön az ideje.


Nekem pl. nem azért maradt meg az első csók élménye olyan mélyen bennem, hogy beleremegek még most is ha felidézem, mert techikailag az volt életem legjobb csókja. Nem. Már jórá napja jártunk a párommal, és még mindig nem csók pedig "szabad" lett volna a vásár, hiszen már kimondtuk, hogy járunk is. Azért volt szép, és különleges, és testet bizsergetően izgalmas, mert kivárta a párom a megfelelő időt, a megfelelő helyet, és megfelelő pillanatot. És amikor eljött, minden egyes másodperc az emlékezetembe éget.


Elveszed az esélyt magadtól, hogy valami különlegeset hozz ki ezzel a lánnyal, mert úgy intézed ezeket a dolgokat, mint egy hétköznapi étkezés.

Attól lesz valami különleges, mert időt, energiát szánsz rá, és mert különlegesség teszed.


Ha neked csak barátnő kell egy állandó luk, köztes zóna, akkor ez a taktika tökéletes. De nem fogsz ennél többet kihozni a dologból, mert nem is értékeled igazán ami van.

2017. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt megkérdezted, akkor minden bizonnyal piszkálja a dolog a lelkiismeretedet. Szerintem ez megcsalás, és ezt feltehetően te is érzed...
2017. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a félreqrás nem megcsalás, akkor mi az?
2017. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
sosem értettem hogyan tud az ember egyszerre két nőre figyelni. Én nem tudok, túlságosan lefoglal egy, ahhoz, hogy egy másikkal is 100% tudjak törődni.
2017. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikkel randizol és komoly kapcsolatot tervezel, a másikkal meg szexelsz? Igen, ez elég egyértelműen megcsalás.
2017. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet undorodik tőled...mondjuk meg is értem. Remélem csak a pénzed kell neki. :D
2017. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!