Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt hazudta, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudta, hogy nincs barátnője, megfűzött. Egy férfi ilyenkor mit gondol? Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

A törzshelyemen ünnepeltem a 20. születésnapom, elég konzervatív lány vagyok de úgy éreztem aznap be akarok pasizni. Nekem nem is kellet tennem semmit ismerőseim társaságából odajött hozzám egy srác. Direkt megkérdeztem tőle mikor már egy ideje fűzött van e barátnője és ő azt mondta hogy nincs már 2 hónapja. Mondom oké. Felvitt magához ahol volt 1-2 női cucc de tapasztalatból tudom, hogy 2 hónap nem mindig elég elvinni mindent és tényleg kevés női holmi volt csak. Gondoltam mindegy. Lefeküdtünk és megígérte hogy másnap hív de nem tette. Most kiderült hogy végig volt barátnője bár ezt se tőle tudtam meg.

A kérdésem az hogy most ez mi, pasi szemszögből is szeretném megtudni. Ezért én felelős vagyok? Le kéne buktatnom a lány előtt?

Mit gondolhatott?


2017. szept. 14. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

1000+1 oka lehet a megcsalásnak, úgy hogy lefeküdtél egy vadidegennel, akiről semmi infót nem tudsz, nehéz lesz megmondani,hogy az ő a konkrét esetében miért kúr félre.

Az indok az is lehet, hogy egyszerűen nem hűséges típus.


Itt egyértelműen ő a hunyó, és egyedül ő a felelős a kapcsolatáért.


Rám is nyomult már baráti társaságban egy srác olyannyira, hogy az este folyamán csak nagyokat pislogtam, amikor már a 2. ember célozgatott rá, hogy neki amúgy barátnője van... ÉS ráadásul rajtam kívül mindenki tudta is, sőt továbbmegyek,ők ismerték is a barátnőjét! De őt még ez sem zavarta, vagy volt benne gátlás, teljesen rám volt akadva.


Én is csak pislogtam, hogy ennyire nincs egy emberben gátlás, hogy ráadásul mindenki tudja, hogy van párja, és ennyire ne zavarja a dolog a -nyilvános -nyomulásban...


Szerencsére én nem csináltam semmit vele, és még időben szóltak is a dologról.

2017. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szergej55 ***** válasza:
100%
Aláfeküdtél egy ismeretlennek azonnal, és konzervatív vagy? Légyszi mesélj még, azt hittem, ma már semmi újat sem tudok meg.
2017. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor az a kérdés vetődik fel hogy kb még hàny csajt dughatott még meg ?Az ilyenből kinézem azt is hogy nem egyszer csalta meg már a bnöjét .Csalfa tipus is van ők nem gondolnak bele abba hogy mi lessz a tettük következménye nem rinyàlnak annyit .Ha feleségük van akkor màr annàl inkàbb betojnak hogy mi lessz ha kiderül stb .Én a helyedben elfelejtenêm és letennék erről a majd szólok a bnőnek stb jobb ha kimaradsz az ijesmiből .Úgy is kifog derülni a legtöbb pasi sajat magàt is képes lebuktatni .Miközben azt hiszik ugy sem fog kiderülni akkor fog borulni a bili .
2017. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

KonzervatiVeel?

Idegen pasival mesz el aztan csodalkozol

Remelem herpeszt nem kaptal

2017. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"?Az ilyenből kinézem azt is hogy nem egyszer csalta meg már a bnöjét ."


Biztos lehetsz benne, hogy nem a kérdező az egyetlen lány, akivel megcsalja/megcsalta a barátnőjét, ha szemrebbenés nélkül a pofájába hazudott hogy szingli, plusz a saját kecójába, ahol közös holmik voltak, vitte fel.


AZ ilyeneknél ez nem egyszeri dolog..

2017. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!